tv3.lv

Maģiski foto: Pecolli ģimenes teatralizēto cirka izrādi "Ah…Liz" publika uzņem ar ovācijām

Nedēļas nogalē Rīgas Kongresu namā varēja vērot slavenās Pecolli ģimenes iestudēto teatralizēto cirka izrādi “Ah…Liz”, kura tapusi, iespaidojoties no grāmatas “Alise Brīnumzemē”. Izrādes specefekti, akrobātu triki un burvju mākslinieki sajūsmināja skatītājus.

2019. gada 23. oktobrī 11:30

Izrādi īpašu padarīja pieaicinātie mākslinieki no Amerikas, Itālijas, Ukrainas un Krievijas. Mākslinieki iejutās “Alises Brīnumzemē” tēlos un lika uz visu zināmo stāstu paskatīties no jauna skatu punkta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Slavenie iluzionisti Pecolli turpmāk vairs nenesīs Latvijas vārdu pasaulē

“Ah…Liz” iesaistīja sižetā arī zālē sēdošos, skatītāji piedalījās gan mūzikas performancēs, gan kļuva par daļu no burvju trikiem un ziepju burbuļu demonstrējumiem.

Specefekti, 3D projekcijas, iluzionistu mākslas lietojums – piena dūmu paklājs, krāsaini ziepju burbuļi, un cirka mākslinieku triki ir tikai daļa no visa, kas skatītājos izraisīja ovācijas un vēlmi aplaudēt.

Lielāko sajūsmu radīja Alises auguma izmēra pārvērtības, kad leļļu mājiņā ielika lelli, bet pēkšņi tur atradās pati Alise, tāpat nebeidzamus aplausus izsauca truša muzikālās prasmes un, protams, četru cirka mākslinieku galvu reibinošie lēcieni!

Kā grāmata “Alise Brīnumzemē” atspoguļojas iluzionistu Pecolli dzīvē

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tērpus, ikvienam cirka izrādē iesaistītajam personāžam, radījusi māksliniece Elita Patmalniece, kura nekad nav lasījusi “Alisi Brīnumzemē”, tāpēc piedāvāja savu versiju par tēlu vizuālo veidolu.

Izrādes izskaņā norisinājās spilvenu cīņa, kurā varēja iesaistīties ikviens interesents, daudzi skatītāji līdzi bija paņēmuši savus spilvenus, bet daudzi labprāt izmantoja izrādes organizatoru sarūpēto cīņu atribūtiku.

Pēc veiksmīgajām izrādēm Latvijā “Ah…Liz” dosies pasaules turnejā un izrādīs savu versiju par “Alisi Brīnumzemē” dažādos zemes nostūros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm