“Man bļ** arī ir grūti”! “Twitter” lietotāji aizrāda Busulim par svara pieaugumu – “Extra Faktora” 14. sērija!

4 komentāri
“Man bļ** arī ir grūti”! “Twitter” lietotāji aizrāda Busulim par svara pieaugumu – “Extra Faktora” 14. sērija!

“X Faktors” 4. sezonas fināls ir izskanējis. Kas norisinājās aizskatuvē pirms šova, kā dalībnieki un mentori tam gatavojās un kā jutās finālistu vecāki, beidzot redzot savus bērnus uzstājamies klātienē uz lielās skatuves? Tas viss jaunākajā un noslēdzošajā “Extra Faktora” sērijā!

Fināls klāt un aizskatuvē valda fināla cienīgs uztraukums un kņada, jo šoreiz uz vietas nav tikai trīs finālisti, bet visi arī šīs sezonas izbalsotie dalībnieki! Visi baudīja atkal satikšanās prieku un nodevās savu favorītu atbalstīšanai!

Šajā tiešraidē dalībnieki uz skatuves nekāpa vieni. Otro dziesmu viņiem bija iespēja izpildīt ar Latvijā zināmiem mūziķiem – Grēta uzstājās kopā ar savu mentoru Intaru Busuli, Viktors ar grupu “Astronout”, savukārt Eduards kopā ar Aminatu!

Finālā skatītāju rindas nebija tukšas, lai gan tikai daži, bet šovu vērot klātienē bija uzaicinātas arī finālistu ģimenes – mammas, tēti, māsas, brāļi un vecmāmiņas!

“Extra Faktora” komanda arī šoreiz devās pie muzikālā eksperta – šoreiz pie radio “StarFM” balss un raidījuma “Bez Tabu” vadītāja Egona Reitera. Viņam atrādām 4. sezonas otrās vietas ieguvēja noslēdzošo uzstāšanos.

Arī šoreiz neiztikt bez soctīklu lietotāju viedokļiem! Fani, kvēlākie atbalstītāji, heiteri un skarbākie kritiķi – viņiem visiem ir ko teikt par šova finālu un dalībniekiem. Gribat dzirdēt atbildes? Laiks twitter sarunām!

Kā arī, Extra Faktors komanda – Sabīne un Oļegs ir sagatavojuši pārsteigumu šova mentoriem un skatītājiem! Sekojot līdzi šova gaitām, arī viņi vēlējās izmēģināt savu veiksmi dziedāšanā, tādēļ atrāda video, kurā izpilda dziedātājas Samantas Tīnas dziesmu “Mēs vairs nē”!

Dziesmas pirmatskaņojumu un pārējās aizkulises skaties augstāk pievienotajā video!

4 komentāri