“Māris ir tā sasmaržojies, ka mašīnā aromatizētājs nav nepieciešams”! Otrā ”StarFM” dīdžeju nagos iekrīt klausītāja Rebeka

0 Komentāru
“Māris ir tā sasmaržojies, ka mašīnā aromatizētājs nav nepieciešams”! Otrā ”StarFM” dīdžeju nagos iekrīt klausītāja Rebeka

Radio ”StarFM” dīdžeji – Jānis Romanovskis un Māris Grigalis – šajā svētku laikā piedāvāja saviem klausītājiem pieteikties uz kādu jestru atrakciju – ļaut sevi aizvest uz un no darba ar jauno ”Nissan Qashqai”.

Šodien kārta otrajai laimīgajai – Rebekai Elīnai, kura ikdienā darbojas par mārketinga projektu vadītāju “Virši”. No rīta radio dīdžejs Māris Grigalis sievietei brauca pakaļ uz mājām, lai vestu uz darbu. Kā Rebeka atklāja, viņa pati ikdienā pārvietojas ar automašīnu, bet pieteicoties vēlējās, lai ir kāda diena dzīvē, kad kāds viņu uz darbu aizved un pavada kopā laiku sastrēgumā.

No rīta abi sazvanījās arī ar raidījuma “Zoopasta” vadītājiem, un Baibai galvenais bija noskaidrot, vai Māris mašīnu nav piepildījis ar smaržīgajām atsvaidzinātāja eglītēm, uz ko sieviete bravūrīgi atbildēja, ka Māris pats ir cītīgi sasmaržojies un eglītes mašīnā nav nepieciešamas.

Vakarā uz darbu Rebekai aizbrauca pakaļ radiodīdžeja Jānis Romanovskis, kurš ne tikai meiteni apbēra ar dāvanām, bet arī izklaidēja, gan klausoties skaļu mūziku, gan pastāstot vairāk par automašīnu ”Nissan Qashqai”.

0 Komentāru