tv3.lv

Aija Andrejeva piedāvā jaunu ballīšu himnu

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi populārā dziedātāja Aija Andrejeva, šonedēļ plašākam sabiedrības novērtējumam nododot singlu “Bungādiņas”, kas ir otrais vēstnesis no nākampavasar gaidāmā septītā studijas albuma “Es iešu tālāk”.

2019. gada 10. oktobrī 14:30

Kā Skaties.lv atklāj Aija Andrejeva, jaunā dziesma ir par to, ka nekad nevajag beigt dauzīties.

“Vectētiņš, kurš man ir ļoti tuvs, man vienmēr ir teicis, lai nekad nepazaudēju bērnu sevī. Dziesma ir par ballīti. Tāda, pēc kuras rīts soda, ir gadījusies katram. Un tādas ir vajadzīgas, lai iztrakotos, ļautu bērnam sevī kārtīgi izdauzīties, lai pēc tam mobilizētos jaunam un produktīvam darba ciklam,” par dziesmas vēstījumu stāsta Aija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ballēties varbūt nevajag pārāk bieži, bet to noteikti nedrīkst aizmirst darīt,” piebilst dziedātāja.

“Bungādiņas” video versija

Dziesmas video versijas filmēšanas process bija piedzīvojumiem pilns. Tajā filmējies arī dziesmas producents un viens no tās autoriem Kaspars Ansons. Video noskaņas ideja Aijai veidojās pamazām, bet skaidri – jau no dziesmas demo ierakstīšanas brīža, līdz režisors un operators Daniels Veiss atrada īsto veidu, kā atklāt dziesmas garu video versijā.

“Video versijas filmēšana bija vesels piedzīvojums, filmēšanas process mani pilnībā izsita ārpus komforta zonas, sākot ar to, ka es biju zemene! Un ticiet man, būt zemenei ir forši! Mazais huligāns manī šo procesu izbaudīja visā pilnībā – es dauzījos uz lielās Dailes teātra skatuves, iespaidīgākais notikums šī klipa filmēšanā bija Annels.lv karuseļa uzstādīšana nakts vidū Mežciemā, un tie ir tikai daži neaizmirstami mirkļi,” saka Andrejeva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm