Andreja Osokina Brīvības festivāla atklāšanas koncerts

Koncertu var skatīties arī   kā arī platformā  TV3Play un kanālā TV24.

Festivāla atklāšanas koncertā piedalās Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo, Darja Leleko, Andrejs Osokins, grupas “Labvēlīgais Tips”, “Melo-M”, “Shakima Trio”, “Sub Scriptum”, “Varakuta” un citi.

Īpaši festivālam radīta jauna ziedojumu akcija “Osokina Brīvības festivāls Ukrainai” portālā Ziedot.lv, kas pieejama te. Šajā kontā saziedotie līdzekļi līdz ar visiem festivāla biļešu ieņēmumiem sadarbībā ar “Biļešu Paradīze”, Ziedot.lv, biedrību “Tavi draugi” un Ukrainas vēstniecību Latvijā tiks novirzīti humanitārajai, medicīnas, aizsardzības un mājdzīvnieku palīdzībai – tiks iegādāti gan maltīšu komplekti, aizsargbrilles un aizsargcimdi Ukrainas karavīriem, gan higiēnas preces un citas ukraiņiem nepieciešamas lietas, kā arī barība mājdzīvniekiem Ukrainas deokupētajās un kara plosītajās teritorijās. Kopā ar sadarbības partneriem tiks izvērtētas arī Ukrainā akūti nepieciešamās lietas, lai nodrošinātu pēc iespējas vērtīgāku humanitāro un medicīnisko atbalstu Ukrainas cilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivāls norisinās līdz pat 11. jūnijam Rīgā un Valmierā. Visi ienākumi par biļetēm tiks ziedoti ukraiņu atbalstam, sadarbībā ar organizāciju Ziedot.lv. Divi festivāla koncerti notiks kultūrtelpā “Ola Foundation” – tie būs Andreja Osokina un stīgu kvarteta koncerts  27. maijā un pianista Georgija Osokina solokoncerts 11. jūnijā.

Mūzika un dzeja šogad mijiedarbosies divos festivāla pasākumos – Gundara Āboliņa un Andreja Osokina koncertā “Sajūtu spēles” 28. maijā Melngalvju namā un festivāla noslēguma koncertā 10. jūnijā Rīgas Vāgnera namā, kurā piedalīsies aktrises Dita Lūriņa, Larisa Semirozumenko, stīgu ansamblis “Kremerata Lettonica” un Andrejs Osokins. Pirms koncerta Vāgnera namā notiks ukraiņu mākslinieces Darjas Kalašņikovas performance “Cik ilgi tas var turpināties?”, kā arī visiem pasākuma skatītājiem būs iespēja apmeklēt Ukrainas karam veltītu izstādi.

Plašāka informācija par visiem festivāla koncertiem pieejama mājaslapā www.andrejsosokins.com, savukārt biļetes var iegādāties  “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm