tv3.lv

Ar singlu "Venera" debitē jaunais producents MT$

Pašmāju elektroniskajā mūzikā sevi pieteicis jaunais producents MT$ – viņš izdevis pirmo singlu “Venera”, kas ir pirmais vēstnesis no novembra beigās gaidāmā albuma “Homemade”.

2020. gada 18. oktobrī 15:00

MT$ elektroniskās mūzikas lauciņā līdz šim nav darbojies, taču mūziķim ir pamatīga pieredze dažādos ģitārmūzikas ansambļos, kas par sevi liek manīt arī singlā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā skaidro mūziķis, jauno skaņdarbu raksturo gaisīgs, peldošs lo-fi skanējums un uz priekšu dzenoša, minimāla ritma sekcija, kurā dzirdama hiphopa ietekme.

Dziesmai “Venera” ir tapusi arī īpaši radīta vizualizācija, kuras autore ir Paula Pudāne.

“Pirmie aizmetņi šādam jaunam muzikālajam virzienam radās jau pērn, taču toreiz likās, ka tie nekur tālāk neaizvedīs. Tomēr, kā jau daudziem no mums, krietnu daļu no šī gada nācās pavadīt mājas režīmā, līdz ar to neviļus turpināju attīstīt muzikālās idejas. ”

Venera” ir īpaša ar to, ka, tieši pabeidzot darbu pie šī gabala, sapratu, ka gribu dziļāk iztirzāt šo mūzikas izraisīto sajūtu un nolēmu izveidot ko pamatīgāku par vienu atsevišķu dziesmu” skaņdarbu komentē mūziķis.

“Venera” ir daļa no MT$ debijas albuma “Homemade”, kas, kā jau nosaukums liecina, ierakstīts mūziķa mājās. To paredzēts izdot novembra beigās – arī fiziskā formātā, taču to, vai tas būs kompaktdisks, plate, kasete vai kas cits, mūziķis pagaidām vēl patur noslēpumā.

Par jaunumiem no MT$ iespējams uzzināt mūziķa “Facebook” lapā un “Bandcamp” lapā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm