tv3.lv

Arstarulsmirus izdod savu versiju par Raimonda Paula dziesmu “Atvadas vasarai”

Latvijas mūzikas lielkoncerta programmas ietvaros Arstarulsmirus ir radījis jaunu kompozīciju ”Atvadas vasarai ’22”, kas ir īpaši koncertam radīta svaiga dziesmas versija 1968. gadā izdotajai Raimonda Paula dziesmai ”Atvadas vasarai” Noras Bumbieres izpildījumā.

Kompozīcijā piedalās arī Arstarulsmirus mūzikas projekta dalībniece, dziedātāja Laima Dimanta.

Arstarulsmirus ir lielkoncerta mūzikas producents un radošais direktors, kas liks lietā savas zināšanas, lai kopā ar aranžētājiem Jāni Ivuškānu un Romānu Faļkenšteinu, izmantojot mūsdienīgus aranžijas paņēmienus, piešķirtu Raimonda Paula skaņdarbiem jaunu skanējumu, saglabājot to unikālo un vienreizīgo Maestro radīto melodiju un skaņdarbu esenci.

Lielkoncerta veidotāji sola īpašus pārsteigumus ar līdz šim iepriekš nebijušām mūziķu sadarbībām, papildinot tās simfoniskā pavadījuma vērienu, ko koncertā nodrošinās Liepājas Simfoniskais orķestris, kam līdzās iemirdzēsies tādas skatuves zvaigznes kā ”Musiqq”, Laima Vaikule, ansis, Ozols, ”Tautumeitas”, ”Dagamba”, Aminata, Arstarulsmirus, ”Carnival Youth”, Artūrs Skrastiņš, ”Mazais Princis”, Aija Andrejeva, ”Singapūras Satīns”, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Žoržs Siksna, ”Gg Choir”, Dj Monsta, Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Biļetes uz koncertu pērc tv3.lv/biletes! Cena – sākot no 35 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm