tv3.lv

Bejonse izdod septīto albumu "Renaissance"

Šodienas, 29. jūlija klajā nāk Bejonses (Beyoncé) septītais studijas albums “Renaissance”, kas pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās. Jaunais albums izdots sešus gadus pēc dziedātājas pēdējā albuma “Lemonade”, kas 2016. gadā iznāca kā pārsteigums.

29. jūlijā 15:27

Bejonse albumu ierakstīja pandēmijas laikā un tas tapa trīs gadus. Kā norāda dziedātāja, pandēmijas klusums ļāvis viņai aizsniegt savu radošāko “es”:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šī albuma radīšana man deva vietu, kur tik baisā laikā sapņot un atrast glābiņu. Tas man ļāva justies brīvai un piedzīvojumiem bagātai laikā, kad maz kas cits notika. Mans nodoms bija radīt drošu vietu, vietu bez aizspriedumiem. Vietu, kur būt brīvai no perfekcionisma un pārdomāšanas. Vietu, kur kliegt, atbrīvoties, izjust brīvību. Tas bija skaists izpētes ceļojums.”

Māksliniece, kura ir arī vizuālo albumu aizsācēja, šoreiz nolēmusi jauno albumu veidot bez vizuālajiem materiāliem, lai faniem sniegtu neierobežotu klausīšanās ceļojumu. Tā ir iespēja būt klausītājiem, nevis skatītājiem, vienlaikus piedzīvojot katru muzikālo performanci jebkurā ikdienas mirklī. Kamēr albuma pirmais singls “Break my soul” tika izdots ar minimālistisku liriku video, albuma izdošana bez vizuāliem elementiem ir kārtējais kultūru mainošais solis no mākslinieces, kura ar katru jauno ierakstu definē jaunu muzikālo laikmetu.

Kopš Bejonse 15. jūnijā savos sociālajos tīklos faniem paziņoja par gaidāmo albumu, “Renaissance” ir bijis gada gaidītākais albums. Albuma pirmais singls “Break my soul” pie klausītājiem nonāca vasaras saulgriežos, 21. jūnijā. Dziesmas teksts mudina klausītājus izjust prieku un “atbrīvoties no savām maskām”. Vasarīgā “Break my soul” nodēvēta par jaunās paaudzes himnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Hītu pārpildītais albums, kas rezonē ar jebkuru klausītāju, ir brīvības un bēgšanas kulminācija, kas mudina dejot un gavilēt. “Renaissance” ir svētki klubu ērai, kad ikviens, kurš jutās nepiederošs, meklēja viens otru un veidoja brīvības meklētāju kopienu, lai radoši izpaustos caur ritmiem, ko svinam vēl šodien. Albuma burvība slēpjas Bejonses bagātajā vokālā – tas ir dvēselisks, brīžiem viegli ievainojams un kaisles pārpilns. Savukārt, dziesmu teksti ir drosmīgi, sirsnīgi un laicīgi.

Albums veidots kopā ar virkni sadarbības partneru, tostarp The-Dream, Nile Rodgers, NOVA, NO ID, Rafael Saadiq, Maike Dean, Honey Dižon, Chris Penny, Luke Solomon, Skrillex, Beam, Big Freedia, Grace Jones un Tems.

RENAISSANCE: tā ir atdzimšana vai atjaunota interese par kaut ko, kas aizmirsts. Lai sākas renesanse!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm