tv3.lv

Bukmeikeri uzvaru ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē prognozē Aminatai

5. februārī norisināsies ”Eirovīzijas” nacionālā atlase, kurā 17 pusfinālisti sacentīsies par nokļūšanu uz ”Eirovīzijas” lielās skatuves. Šogad saņemts rekordliels pieteikumu skaits, un ”Betsafe” bukmeikeri jau izvirzījuši šā gada favorītus.

13. janvārī 17:00

Dalībnieku rindās manāmi vairāki sabiedrībā atpazīstami mūziķi, to starpā vairāki bijušie ”Eirovīzijas” dalībnieki. Tomēr ”Eirovīzijā” Latviju pārstāvēt varēs tikai viens – ko prognozē ”Betsafe” bukmeikeri?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Šobrīd mūsu bukmeikeru galvenie favorīti ir Aminata, ”Citi Zēni” un ”Bermudu Divstūris”. Tāpat nevar par zemu novērtēt un izslēgt no favorītiem arī neatlaidīgo Marku Rivu, kurš piedalās jau astoto reizi,” dalās “Betsafe” pārstāvis Valters Rozmanis.

Markus ir viens no pieredzes bagātākajiem dalībniekiem, un tieši pieredze varētu palīdzēt viņam izcelties konkurentu vidū.

Kā vēsta mūziķis: ”Dalība nacionālajā atlasē vienmēr ir satraucoša un laba skola man pašam. Katru gadu esmu pārdomās, vai man to vajag, jo vieglāk ir nepiedalīties, bet kāpēc izvēlēties vieglāko ceļu? Ja jūtu, ka jāpiedalās, tad ir jāiet uz visiem 100% un to es arī darīšu!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bukmeikeri par savu favorīti nosauc Aminatu un viņas dziesmu ”I’m Letting You Go” (20%), turklāt Aminata jau pārstāvēja Latviju “Eirovīzijā” 2015. gadā, iekļūstot finālā un iegūstot augsto 6. vietu ar pašas sacerēto dziesmu ”Love Injected”.

Tāpat favorītu grupai pieskaitāmi pašpasludinātie “repa prinči” un 21. gadsimta popmūzikas dīvas “Citi Zēni” un viņu kompozīcija ”Eat Your Salad” (12%).

Liels pārsteigums ir atraktīvo brālēnu – Bicepsa un Tricepsa grupas ”Bermudu Divstūris” dalība. Bukmeikeri viņu atjautīgo kompozīciju ”Bad” novērtē ar 11% iespējamību uzvarēt.

Tāpat šogad pirmo reizi konkursā piedalās šova ”X Faktors” mentoru – Reiņa Sējāna un Intara Busuļa duets ”Bujāns” ar savu nu jau piekto kopīgi radīto dziesmu ”He, She, You & Me”, kurai izredzes iekļūt finālā vērtējamas ar 8% iespēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Interesanti, ka liela daļa atpazīstamu vārdu izvēlējušies tādu kā “comedy music” stratēģiju, startējot jaunizveidotos ansambļos, kuri konkurēs ar līdzīgiem un sabiedrībā zināmākiem sastāviem, kā ”Citi Zēni” un ”Bermudu Divstūris”. Grūti pateikt, vai stratēģija attaisnosies, bet pieredze rāda, ka ir bijuši gadi, kad tā ir nesusi vēlamo rezultātu. Spilgtākais pārsteigums no koeficientu viedokļa bija 2014. gads, kurā par pārliecinošu favorītu uzskatīto Donu pārspēja Ārzemnieki ar ”Cake To Bake,” “Betsafe” pārstāvis Valters Rozmanis,

Atlasē piedalīsies arī citi jau iemīļoti mūziķi – dziedātāja “KATŌ”, repere Zelma, komiķu Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda apvienība ”Mēs jūs mīlam”, Miks Dukurs, Raum, ”The COCO’NUTS”, kā arī jauni vārdi mūzikas pasaulē – Linda Rušeniece, Patriks Peterson, Beatrise Heislere, grupa ”Inspo”. Taču bukmeikeru ieskatā nevienam no viņiem nav izteiktas uzvarētāju dziesmas, kas dotu atbalstu gan žūrijas, gan skatītāju balsojumā.

Tāpat jāatgādina, ka Latvijas izvēlētā dziesma pēdējo reizi startējusi konkursa finālā 2016. gadā, kad Justs ar ”Heartbeat” palika 15. vietā. Tieši Aminata vēsturiski ir uzstādījusi vienu no visu laiku augstākajiem rezultātiem, viņai uzvarot nacionālajā atlasē bukmeikeri redz vislielākās iespējas tikt finālā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm