“Čipsis un Dullais” aicina uz koncertu; savas labākās dziesmas izdos vinila platē

18. septembrī 8:58

Latviešu romantiskās mūzikas jaunā viļņa šlāgera duets “Čipsis un Dullais” aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu, kā arī savas labākās dziesmas gatavojas izdot vinila platē. Par visiem jaunumiem mūziķi pastāstīja “900 sekundēs”.

Dueta “Čipsis un Dullais” koncerts notiks 1. decembrī koncertzālē “Palladium”, un tajā tiks svinēta labāko dziesmu izlases “Zelta večuki” iznākšana vinila formātā.

Bagātinot, bet neietekmējot dziesmu orģinālo skanējumu, koncertā tiks izpildītas visas līdz šim nospēlēšanas vērtās dueta “Čipsis un Dullais” dziesmas, arī tās, kuras netika iekļautas šajā labāko dziesmu izlasē. Savukārt izlasi ierobežotā tirāžā vinila formātā varēs iegādāties koncerta norises dienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par godu dziesmu izlase un lielajam koncertam grupa nāk klajā ar drosmīgu soli un iekļauj albumā un koncerta repertuārā pavisam jaunu dziesmu “Saku nesaku nekad”, kuru paši jau ierindo savā zelta fondā.

“Mēs neesam pārgalvīgi, bet garlaicīgu dzīvi dzīvot ir garlaicīgi, tāpēc kāpjam ārā no savas komforta zonas un darām to kas jādara”, tā par savu drosmīgo izvēli un dziesmu saka duets “Čipsis un Dullais”, un piebilst “jaunā dziesma ir par to, ka kategorisms ir ierobežojošs un īstu brīvību var piedzīvot tikai atstājot sev iespējas”.

Grupai ir svarīgas vērtības, tāpēc, paliekot uzticīgi sev, grupa cenšas nesacerēt vairāk par vienu dziesmu gadā, un tā nu ir sanācis, ka “Saku nesaku nekad” ir šī gada dziesma, kas ierakstīta kopā ar producentu Gati Zaķi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biļetes uz koncertu iegādājamas “Biļešu servisa” kasēs, kā arī interneta vietnē bilesuserviss.lv.

“Čipsis un Dullais” ir latviešu mūzikas duets, kas lielākoties izpilda romantiskas dziesmas žanrā, ko paši dēvē par jaunā viļņa šlāgeri. Duetu veido Mārtiņš Ābols un Ģirts Strumpmanis, citos rokmūzikas žanros pieredzējuši mūziķi, kas apvienojās 2005. gadā. 2012. gadā izdeva debijas studijas albumu “P.S. es Tevi mīlu”. 2016. gadā saņēma Alternative.lv gada balvu kā “”Alternatīvākā grupa””. 2020. gada jūnijā duets izdeva otro albumu “Bravo!”, kas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Šlāgermūzikas albums”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm