tv3.lv

Daiļās "Dvines" un Mārtiņš Jātnieks apvienojas kopdziesmā kantri ritmos

Par pārsteidzošu sadarbību paziņojuši trīs pašmāju mūziķi – dueta “Dvines” dalībnieces un mūziķis Mārtiņš Jātnieks, kuri apvienojuši spēkus un nu klausītāju novērtējumam piedāvā kopdarbu – kantri dziesmu “Kas uz sirds”, kurai tapis arī rudenīgs videoklips.

2020. gada 7. oktobrī 17:14

Pirmie dziesmas “Kas uz sirds” uzmetumi radās jau 2012. gadā, kad dueta “Dvines” dalībnieces – dvīņumāsas Ana un Katrīne – kopā ar dziesmas līdzautoru Uldu Beitiņu sarakstīja kantri dziesmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gadu laikā, klausoties dziesmas demo ierakstu, nolemts tā pilnveidošanā piesaistīt citus skatuves māksliniekus – dziesmas ierakstā iesaistījušies Roberts Rasa, Anrijs Grīnbergs, Kristaps Rullis un Kristaps Krievkalns, kuri palīdzēja izveidot dziesmu, lai tā iegūtu savu īsto skanējumu.

“Dziesma jau kopš tās tapšanas brīža šķita piemērota duetam jeb mūsu gadījumā trio, jo tai noteikti bija nepieciešams vīrieša vokāls.

Esam gandarītas, ka Mārtiņš piekrita sadarbībai, jo viņš ir mērķtiecīgi cēlis Latvijas kantri mūzikas latiņu. Lai gan līdz šim nekad nebijām radījušas mūziku šajā mūzikas žanrā, lai gan, kā zināms, Latvijā tā ir iecienīta. Tāpēc priecājamies par to, ka šī projekta ietvaros varējām gūt jaunu pieredzi,” stāsta Ana un Katrīne.

“Brīdī, kad dvīnes piedāvāja strādāt kopā pie dziesmas, lauku darbi jau bija gandrīz noslēgušies, tāpēc pacilātā noskaņojumā varēju uzsākt darbu pie dziesmas ierakstīšanas,” teic mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Viņš norāda, ka dziesmas vārdi ļoti precīzi atspoguļo rudenīgās sajūtas laukos – daba sāk krāsoties un burtiski “mainīt savas kleitas”, taču plašie tīrumi gatavojas ziemas mieram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Priecājos, ka mūsu sadarbība radīja pozitīvas emocijas, jo māsu duets ir talantīgs, jautrs, un, pats svarīgākais, viņas ir ļoti rūpīgas it visā, ko dara. Tāpēc domāju, ka mūsu sadarbība noteikti vēl turpināsies!” tā Jātnieks.

Dziesmai “Kas uz sirds” tapis arī rudenīgs videoklips, kuru radījis Ivars Veikša. Videoklips tapis zemnieku saimniecībā “Vaidelotes” un Mēmeles jāšanas sporta klubā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm