tv3.lv

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

Viena no spilgtākajām šā gada ”X Faktora” dalībniecēm ir zemās balss īpašniece Diāna Paško, kura pagaidām sevi nespēj nosaukt par mākslinieci, jo neizpilda oriģināldziesmas. Diāna sevi raksturo kā introvertu cilvēku, kurš pateicoties skatuvei, cīnās ar šo īpašību.

2019. gada 18. oktobrī 9:20

Diāna sāka dziedāt jau bērnudārzā, bet profesionāli no trīspadsmit gadu vecuma. Dziedātāja sāka meklēt pedagogus, studiju kontaktus, viņas ģimene nav muzikāla, tāpēc viss bija jāsāk no nulles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”X Faktora” pretendente Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

Apziņa, ka dziedāšana domāta viņai Diānā radās, sākot uzvarēt dažādos reģionālajos konkursos, kad viņa saņēmusi atgriezenisko saiti, tad arī nākusi sapratne, ka jāattīstās mūzikas virzienā.

”No interneta cilvēki uzzināja, ka dziedu. Sāku filmēt dažādus video un publicēt internetā. Bija tādi, kuri to neuztvēra nopietni, domāja, ka tikai spēlējos. Šādi video arī nav nekas nopietns, bet vairāk domāti manai sirdij,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Diāna.

Dziedātāja apzinās, ka istaba un video filmēšana ir komforta zona, no kuras bija jātiek ārā! Protams, ieliekot video, desmit cilvēki uzrakstīs – malacis, Diāniņ, kā vienmēr! Mūziķei gribas ko vairāk, ne tāpēc, ka viņai trūktu uzmanības, bet tāpēc, ka viņa vēlas tūlītēju enerģijas apmaiņu, bet to neiegūsi, skatoties kamerā, tikai dzīvās uzstāšanās laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pateicoties video, sāku saņemt dažādus piedāvājumus dziedāt. Uzstājos ar fonogrammu, bet gribēju, ko vairāk. Ģimene un draugi atbalstīja, sauca par malaci, teica, lai turpinu darboties. Sāku aizdomāties vai man turpināt savu muzikālo ceļu, vai atstāt mūziku kā hobiju? Nevienam nepasakot devos uz Ukrainas ”X Faktoru”,” atklāj Diāna.

Vakara labākais priekšnesums! Visi žūrijas locekļi pieceļas kājās, lai aplaudētu Diānai Paško

Diānas mērķis nebija kādam ko pierādīt, bet gan dzirdēt žūrijas komentārus, saprast, vai mūzika ir domāta viņai. Dziedātāja nav domājusi, kas notiks, ja viņa tiks tālāk!

”Žūrijai viss patika un saņēmu četrus – JĀ. Mana dzīve mainījās, ja kādam ir panākumi ārzemēs, tad vairāk cilvēku dzimtenē uzzina par tevi, seko jauni piedāvājumi un parādās vēlēšanās “nemest plinti krūmos”,” tā Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova mūziķe sākusi uzstāties dažādos pasākumos, ballītēs, tad sekojusi pauze. ”X Faktora” dalībniece var pusgadu sēdēt mājās un nedziedāt, balss guļ, viņa ir savās domās un velta laiku pārdomām, jaunām atziņām.

Diāna stāsta, ka viņai ir grūtības ar autordziesmām, to ir daudz, bet viņa nepublicē savu mūziku.

”Nezinu, kāpēc tā, varbūt tāpēc, ka gaidu savus īstos cilvēkus, ar kuriem strādāt. Varbūt gaidu iespēju dzīvē? Zinu, viss notiek tā, kā tam jānotiek un viss mani pašu atrod. Nekad nav bijis tā, ka izlemju –  nu meklēšu konkursus, kuros piedalīties, tie paši uzrodas,” nopietni nosaka Diāna.

Mūziķe domā, ka, kamēr viņai nav izdotas oriģināldziesmas, viņa nevar sevi nosaukt par mākslinieci, kā nekā viņa tikai rada savas versijas populārām dziesmām, parādot savu pārdzīvojumu, emocijas. Tas nav nekas jauns.

”Man neveicas ar cilvēku, kuri taisa aranžijas, atrašanu. Protams, it kā, kas maksā, tas pasūta mūziku, bet nevar “izvarot” kādu, prasot no viņa to, ko viņš vienkārši nevar. Iespējams, viņš labi darbojas kādā citā stilā, bet manis izvēlētais nav domāts viņam,” aizdomājas Diāna.

Dziedātāja ar ”krampi”: ”X Faktorā” uzmirdz Diāna Paško

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauniete uzskata, ka atrast savus īstos cilvēkus, ar kuriem strādāt, ir ļoti grūti, ja tas izdodas, tā ir īsta dāvana, ir jāsaprotas no pusvārda, jābūt uz “viena viļņa”! Diāna to pielīdzina īstu draugu atrašanai, dzīves laikā gadās atrast vien pāris cilvēkus, kurus var saukt par savējiem, tā ir īsta veiksme!

”Paveicas, ja skolā vai universitātē atrodi kādu savu cilvēku. Varu teikt, ka mācības man uzdāvināja cilvēkus, ar kuriem joprojām draudzējos. Viss dzīvē notiek tikai par un ap īstajiem cilvēkiem,” smaida Diāna.

Pēc horoskopa Diāna ir skorpions, viņa ir sapratusi, ka viņas dzīvē nekas nenotiek, vai tieši otrādi, gaisā tiek šauts ”salūts” un mainās dzīve, nekad nebūs vidusceļš.

Dziedātājai patīk Rīga, dzīve Latvijā un viņa tic, ka dzimtenē var radīt kvalitatīvu mūziku un gūt panākumus. Viņa apzinās, ka nav nekas slikts, ja izdodas aizbraukt uz citu valsti un pilnveidoties, strādāt šeit un tur, bet kā bāzi viņa vēlas karjeru Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diānas ikdiena paiet strādājot finanšu sfērā, bet viņa neslēpj, ka vēlētos nodarboties tikai ar mūziku, jo jānodarbojas ar to, kas patīk.

”Neesmu superstārs, neesmu bagāta, nevaru mēnesī ierakstīt vienu dziesmu un būt laimīga. Gribas brālim ko izdāvināt, gribas nopirkt gardu kafiju, skaisti paēst un vēlos arī stabilitāti – to sniedz ikdienas darbs,” aizdomājas Diāna.

”X Faktora” dalībniece apzinās, ka mūzikā šodien esi vajadzīgs, bet rīt jau neesi, var notikt dažādi pavērsieni!

”Pagaidām dzīvoju divas dzīves, no 9-18 strādāju. Vakarā braucu uz koncertiem vai mēģinājumiem un kā fēnikss iegūstu jaunu enerģiju. Reizēm liekas esmu jau tuvu šizofrēnijai, apzinos, ka pienāks laiks, kad būs jāizvēlas viens vai otrs, ceru, ka varēšu darīt to, ko mīlu, ka būšu drosmīga un nebaidīšos,” tā Diāna.

Diāna paziņo, ka dzīve ir tikai viena un viss ir iespējams, bet viņa baidās, ka pēc pieciem vai desmit gadiem nebūs vairāk spēka vai enerģijas mēģināt visu vēlreiz.

Kamēr viņai ir divdesmit trīs gadi, ir īstais laiks no dzīves paņemt to, kas vajadzīgs, lai pēc tam attīstītos sevis izvēlētajā laiciņā. Un nākotnē darītu to, kas patīk.

”Katram ir jādara tas, no kā rodas forša enerģija. To nedarot, visums sapratīs, ka tev to nevajag un pārtrauks dot šo enerģiju. Ja tiek dota enerģija, bet nav atgriezeniskā saite – viss paliks sliktāk un sliktāk. Man tā ir, varu pusgadu neko nedarīt, tad uzņemšu video, kāds piezvanīs un piedāvās uzstāties, tas tikai parāda – tiklīdz tu atdod, tu saņem,” paziņo Diāna.

Mūziķe uzskata, ja tikai sēž un sapņo nekas nekad nebūs – jācīnās par iespējām, enerģijas apmaiņu.

Brīvajā laikā dziedātājai patīk sports, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Jau kādu laiku dziedātāja nedzīvo kopā ar vecākiem, viņai bija vajadzīga lielāka atbildības sajūta. Šova dalībniece izlēmusi, ka jāsāk veidot savu dzīvi, jāpilnveido sevi un pietiek, dzīvot komforta zonā. Diāna ciena laiku, kuru pavada kopā ar mammu, tēti un brāli.

”Man draugu nav daudz, vairums domā, ka esmu komunikabla, bet patiesībā esmu noslēgta, ļoti introverts cilvēks. Skatuve ir mana iespēja pārvarēt noslēgtību,” smaidot nosaka Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diānai patīk vienai pastaigāties pa Rīgu, iet uz kino vai pusdienot. Jauniete smejoties stāsta, ka daudzi domā, ka viņai ir kādas problēmas, bet viņa vienatnē jūtas labi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm