tv3.lv

”Duets Sandra” piedāvā pirmo dziesmu, ko sarakstījusi Andra sieva Oksana

“Duets Sandra”, rudenim iestājoties, pārsteidz ar sev netipisku hitu – “Atmiņas par vasaru”. Kā Skaties.lv atklāj apvienības līderis Andris Brīnums, to radījusi viņa mīļotā sieva Oksana, un tas ir kas vairāk “Prāta vētras” un Laura Reinika stilā. Un kāpēc gan ne arī “Duets Sandra” daiļradē?

2019. gada 17. oktobrī 10:36

“Oksana šo dziesmu sarakstīja 15 gadu vecumā, skolas laikā. Oksana vēlējās, lai to kādreiz ieraksta, es to viņai apsolīju un solījumu arī izpildīju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beidzot dziesma ierakstīta studijā un publiskota, vārdus esam rakstījuši abi kopā, aranžējis esmu es,” stāsta Andris.

Kā atklāj mākslinieks, pa šiem gadiem jau dziesmas vārdi bija pagaisuši no Oksanas atmiņas, tāpēc viņam nācies piepalīdzēt ar to sacerēšanu.

“No teksta viņa atcerējās maz, tāpēc nācu talkā un pierakstīju pārējos pantus. Par vēl kādu dziesmu neesam runājuši, jo viņai brīvā laika ir ļoti maz un nebūs, kad to darīt. Ticamāk, ka es turpināšu rakstīt roķīgas joku dziesmas.

Oksanas dziesma laba, nav ne vainas, bet tomēr centīšos ieturēt savu stilu, jo tādas dziesmas raksta daudzi un ir ļoti grūti izcelties un kļūt pamanāmam, pirmos ieraudzīs “Prāta vētru”, Reiniku, Donu un citus, kas arī raksta šāda stila dziesmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nemaz nevēlos konkurēt ar “Prāta vētru”, Donu, Reiniku, man ir daudz lielāks prieks konkurēt ar manis iemīļotām grupām kā “Inokentijs Mārpls”, “Jūdas graši”, “Oranžās brīvdienas” – šī ir mana pamatniša.

Ja Oksana ko vēlēsies, tad noteikti tiks palīdzēts ierakstīts, varbūt pat viņai ienāks prātā kāds joku gabals.

Šorīt uz ielas, sajūtot lietiņu un slapjumu, viņa izteica foršu frāzi “Jūdas grašu” stilā, man tā iepatikās, ka tas būtu labs dziesmas nosaukums, arī Oksana palēnām sāk pielāgoties “Duets Sandra” stilam.

“Prāta vētras” stila dziesmu ir daudz, bet joku dziesmas ar urķīgiem tekstiem ir defecīts, un tāpēc lielāks pieprasījums. Būs jāaizstāv vēl viens pārtikas produkts BIETE, jo bieži kāds grib iedot bietē un man bietes ir žēl (ceru, ka kāds nenozags manu super ideju).

Vajag arī dziesmu par zobu sāpēm(populāra lieta, bet dziesmu nav). Ir arī piedāvājums no Lielās talkas organizatores uzrakstīt dziesmu par Lielo talku, jo dziesma par Cūkmenu jau novecojusi,” lieliskus jaunumus atklāj Andris.

Taču tas viss pagaidīs – “karstākā” aktualitāte šobrīd ir pēc skaita 24. albuma izdošana!

“Paredzēts, ka albums iznāks gada sākumā, prezentācija būs kaut kad februāra sākumā Sandras piemiņas koncertā, albums sauksies “VELTĪJUMS” (Sandras Brīnumas piemiņai). Pagaidām vēl nezinu, kur notiks šis koncerts,” stāsta Andris.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm