tv3.lv

Dziedātāja Laura Raila pēc dekrēta atvaļinājuma atgriežas uz skatuves ar dziesmu "Kā akrobāts"

Pēc dekrēta atvaļinājuma Laura Raila izdod savu otrā albuma pirmo dziesmu “Kā akrobāts”. Dziesma ir kā Lauras Railas personīga motivācija pāriem domāt par kāzām, vai arī tieši kāzās izvēlēties šo dziesmu kā atskatu uz burvīgi pavadīto laiku.

2019. gada 24. oktobrī 11:00

Kā Skaties.lv atklāj Laura, dziesma tapusi viegli un ātri. Dziesma vārdu un mūzikas autore ir pati Laura Raila. Dziesmas grupas sastāvs: trombons – Lauris Amantovs (viens no Latvijas vadošajiem trombonistiem), piano – Didzis Soste, bass – Daniēls Pelcis. Ierakstu veicis un mūziku producējis – Reinis Briģis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šī ir dziesma, ar kuru atgriežos muzikālajā vidē pēc ilgākas pauzes, jeb precīzāk, pēc dekrēta. Aizņemtas māmiņas mani sapratīs, ka ir diezgan neiespējami pietiekami veltīt laiku sev, ja ir mazs bēbītis un pietam to periodu ļoti vēlējos izbaudīt maksimāli.

Dziesmai iedvesma nāca vienā momentā, man tā ir parasti, ja ir, tad ir. Zibenīgi tapa teksts un tik pat ātri melodija, vēlāk nedaudz pieslīpējot. Atmosfēra kāda valdīja dziesmas tapšanas laikā – bērnu laukumiņš, sintezators zemē, mazais Lūkass rāpo apkārt, bet man iedvesma… Ātri aizgādāju Lūkasu omītei un tapa dziesma!” stāsta Laura.

Pati dziesma stāsta par romantisko randiņu periodu un to, ka katra sieviete vēlas sevi redzēt precētas sievas lomā, nevis mūžam būt tikai draudzene. Pat tās meitenes, kas saka, ka viņām ir labi ar to, kā ir, dziļi sirdī vēlētos domāt par kāzām un par ģimenes nostabilizēšanu.

Dziesma ir kā Lauras Railas personīga motivācija pāriem domāt par kāzām, vai arī tieši kāzās izvēlēties šo dziesmu kā atskatu uz burvīgi pavadīto laiku. Varbūt pat klausoties dziesmu un skatoties dziesmas video mēs atminēsimies randiņus vai tieši pretēji – ejot cauri randiņu skaistajam periodam, sāksim domāt, ja nu šis ir īstais cilvēks, ar kuru iegriezt kāzu valsi?

Dziesmai tapis arī gaisīgs un rudenīgs video, kurā “akrobāta” lomu ieņem salsas pasniedzējs un dejotājs Ainārs Burcevs ar deju partneri Aneti Rozenštoku. Video veidotājsir labi pazīstamais Dween (Kaspars Dvinskis).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā kā dziesma tapa viegli un ātri, arī dziesmas video tapa gaisīgi, vienā skaistā, saulainā rudens dienā ar fantastiskiem dejotājiem, kas kopā ar mani izdejoja visu dziesmu vienā elpas vilcienā.

Tieši tā es atceros savu randiņu periodu ar savu vīru un tieši tik elpu aizraujošas bija mūsu kāzas. Kopdzīve kā precētam pārim ir lieliska, no tās nav jābaidās. Un ja kāds šo dziesmu izvēlēsies kā savu kāzu pirmo valsi, es būšu ļoti pagodināta,” piebilst Laura Raila.

Laura Raila ir dziedātāja un pop jazz vokālais pedagogs. Piedalījusies visdažādākos raidījumos un muzikālajos TV šovos – TV3 Koru Kari Arņa Medņa dzeltenā kora dalībniece, LNT Dziedošās ģimenes 3, Okartes skatuve 2, LNT Mūsu labākās dziesmas u.c. Ir vokālistu konkursa Popfestjūrmala organizatore. Savu debijas albumu izdeva 2017. gada februārī – “Es gribēju ko teikt”, un nu prezentē sava otrā albuma pirmo singlu “Kā akrobāts”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm