Dziedātāja Marta izdod pasakainu videoklipu dziesmai "Ai, kā sāp"

24. martā 9:02

Dziedātāja un dziesmu autore Marta (Marta Grigale) laiž klajā ar videoklipu dziesmai “Ai, kā sāp” no pērnā gada nogalē izdotā albuma “Dabas parādība”. Šorīt Marta ciemojās “900 sekundēs”, un skatītājiem bija iespēja gan dzirdēt dziesmu, gan noklausīties video.

Pieaugšana ir tikpat neizbēgama kā tās raisītā sāpīgā atklāsme, ka dzīve nav ne tuvu tik viegla un rožaina, kā savulaik šķitis. Cīņa par saviem sapņiem un vietu pasaulē prasa spēku, uzdrīkstēšanos un ne vienu vien salauztas sirds epizodi.

“Man patīk par nopietno runāt viegli un ar zināmu devu ironijas, tāpēc priecājos, ka kopā ar dziesmas producentu un līdzautoru DJ Rudd mums ir izdevies radīt dziesmu, pie kuras var vienlaikus gan raudāt, gan dejot. Ticu, ka visi kaut reizi dzīvē ir piedzīvojuši vilšanos, tāpēc ceru, ka šis stāsts uzrunās klausītājus,” par singlu stāsta Marta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Videoklips filmēts Dundagas pilī, piedaloties vairāk nekā 20 cilvēku komandai. Scenāriju un režiju veidojusi režisore Marta Elīna Martinsone. “Es ļoti mīlu popmūziku un mūzikas video kā mākslas formu, tāpēc uzreiz arī atsaucos Martas uzaicinājumam veidot klipu dziesmai “Ai, kā sāp”. Turklāt reti ir tā, ka, noklausoties dziesmu, uzreiz rodas ideja scenārijam.

Pazīstamu naratīvu un dzimumu stereotipu apvēršana ir viena no tēmām, kuru man patīk apspēlēt savos darbos un šoreiz, pateicoties komandas pašaizliedzībai un entuziasmam, bija iespējams manas fantāzijas realizēt. Reti kad sanāk no sirds izdzīvot savus bērnības princešu sapņus,” stāsta klipa režisore.

“Ai, kā sāp” videoklipa radošo komandu veidoja operators Aigars Sērmukšs, māksliniece Renāte Bāliņa, kostīmu māksliniece Jūlija Volkinšteine, producente Laura Skušķe, grima māksliniece Sabīne Kurmeļova un daudzi citi kino jomas profesionāļi.

Lomās iejutušies mūziķi Olga Rajceka un Uģis Roze, aktieris Uldis Siliņš, kā arī Karmena Stepanova, Emīls Trauliņš, Ieva Puriņa, Raitis Puriņš un filmā “Tizlenes” iepazītās aktrises Katrīna Dambeniece un Asnāte Sofija Rožkalne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

12. aprīlī K.K. fon Stricka villā Rīgā notiks Martas solo koncerts, kurā dziedātāja ar mūziķu pavadošo sastāvu pilnā garumā izpildīs gan jaunās, gan senākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas. Biļetes pieejamas aula.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm