tv3.lv

Dziedātāja Monta izdod jaunu albumu ”Planēta Tu”

17. maijā 10:37

Dziesmu autore un dziedātāja Monta (Monta Strūberga) izdod jaunu studijas albumu – ”Planēta Tu”. “Albuma ietvaros apskatu dzīves un situāciju skaudrumu, atļaujos arī nedaudz romantiski pasapņot un paskumt, kā arī tā noslēgumā tomēr piedzīvot cerību pilnu pacilājumu,” atklāj Monta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Albuma tapšanas sākumā to biju iedomājusies citādāku, taču 2021. gada sākumā manā dzīvē notika radikālas pārmaiņas un līdz ar tām arī radās jaunas dziesmas, albums piepildījās ar citu jēgu un formu,” stāsta Monta.

Albuma producents ir Jānis Čubars, kurš veidojis ne tikai dziesmu aranžijas, bet ieskaņojis arī visas ģitāru partijas un iedziedājis papildus vokālos celiņus.

“Esmu pateicīga Guntaram Račam un “MicRec”, ka atbalstīja manu ideju par sadarbību ar Jāni Čubaru, kurš jau ar pirmo dziesmu manī radīja pārliecību, ka viņš būs visa mana albuma producents. Sadarbība ar Jāni bija pārsteidzoši viegla, organiska un nevienā brīdī nebija grūti par kaut ko vienoties. Viņš ir viens no tiem studijas producentiem, kas studijā ļaujas radošajam vilnim, eksperimentējot. ”Planēta Tu” ir mūsu kopīgs projekts. Albuma ietvaros apskatu dzīves un situāciju skaudrumu, atļaujos arī nedaudz romantiski pasapņot un paskumt, kā arī tā noslēgumā tomēr piedzīvot cerību pilnu pacilājumu. ”Daļa no manis” šo raibo piedzīvojumu gan dzīves notikumos, gan dziesmās, organiski noslēdz kā albuma pēdējā dziesma. Paldies talantīgajai un sirsnīgajai čellistei Ernai Daugavietei, ka piekrita spēlēt šajā skaņdarbā,” teic Monta.

Albuma dizainu veidojusi māksliniece Sabīne Moore, kura pati ir izpildītāja (Waterflower) un 2021. gadā ”Zelta Mikrofonā” saņēma divas nominācijas, tostarp pati par sava albuma ”Balta gaisma” dizainu.

”Kas par talantīgu dvēseli! Albuma krāsas nav nejaušība, tās bija man visapkārt, kad tapa albuma tituldziesma ”Planēta Tu” un tās turpināja iedvesmot mani, radot arī pārējās dziesmas. Es skaidri zināju, kā izskatīsies šis vāciņš un Sabīne to spēja materializēt,” atklāj Monta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Albumā iekļautas dziesmas:  “Cilvēki melo”, “Jādzimst no jauna”, “Neskaties”, “Planēta Tu”, “Brīva tavā pasaulē”, “Par vēlu”, “Mans Universs”, “Divas upes”, “Es nevaru gaidīt”, “Mēs gribam par daudz” un “Daļa no manis”.

Montas debijas mini albums ”Otra viņa ” nāca klajā 2020. gada nogalē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm