tv3.lv

Edavārdi izdod savu, iespējams, labāko albumu

2021. gada 28. maijā 9:10

Latviešu hiphop izpildītājs Edavārdi pēc četru gadu pārtraukuma izdod jaunu albumu “Ekosistēmas”. Kopā ar jauno albumu mākslinieks parādīsies saviem klausītājiem pavisam jaunā veidolā – ar jaunu vizuālo identitāti, atjaunotu mājaslapu un pašam savu apģērbu līniju, kas radīta par godu jaunajai relīzei.

Jaunajā albumā katra dziesma ir kā atsevišķa “ekosistēma”, kura var pastāvēt gan atsevišķi, gan kopā, veidojot veselu pasauli. Autors jaunajā albumā mēģina ietvert dažādo – “Ekosistēmās” ir gan humors, gan klasiski “reprezenti”, gan dziesmas, kas “liek aizdomāties”.

“Viedojot “Ekosistēmas”, es gribēju radīt albumu un dziesmas, kuras klausītāju ausīs varētu skanēt ilgāk par pāris mēnešiem. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu izpildīt šos skaņdarbus koncertos, lai sajustu klausītāju enerģiju un atgriezenisko saiti.

Pāris draugi, kuri dzirdēja “Ekosistēmas” pirms izdošanas, teica, ka šis ir mans labākais albums. Ceru, ka tas izturēs plašākas publikas un laika pārbaudi,” par paveikto darbu izsakās autors.

Albuma īpašie viesi ir reperis ansis un dziedātājs Ralfs Eilands. Par “Ekosistēmu” vizuālo noformējumu parūpējās Terēze Strādniece. “Ekosistēmās” ar elektrisko ģitāru piedalījās arī “Very Cool People” “grāmatvedis” Elvijs Grafcovs, kā arī basu dziesmā “Tagad un šeit” iespēlēja Toms Kursītis.

Par “Ekosistēmas” albuma ierakstu un skaņas apstrādi parūpējās rolands če studijā “Full clip”, darbs pie albuma norisinājās arī studijā “DDA” un pie anša Berģos.

Albums pieejams visos lielākajos straumēšanas servisos, kā arī CD formātā un ir paredzēta atskaņošanai maksimālā skaļumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz ar jaunā albuma izdošanu ir atjaunota izpildītāja mājaslapa edavardi.lv, kurā no šīs dienas var iegādāties Edavārdi “Ekosistēmu” apģērbu līniju, “Ekosistēmas” CD formātā, kā arī par godu šim īpašajam notikumam pirmo reizi desmit gadu laikā ir atkal pieejami leģendārie “Es tusēju” krekli.

Edavārdi mājaslapā tagad ir iespēja arī noklausīties visus albumus, kuri pēdējos gados nav nekur bijuši pieejami, dodot iespēju izsekot autora izaugsmei, sākot ar 2007. gada debijas relīzi “Ej Ellē”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm