tv3.lv

“Fanojam par Krieviju?” “Liepājas autobusu parka” šoferi kaitina ar skaļu mūziku svešvalodā, ziņo liepājniece

Kristaps Porziņģis, nerimstošs vējš un latviešu rokmūzikas kalve – šis viss saistās ar Liepāju. Liepājnieki var lepoties arī ar leģendārajiem ”Līviem”, kuru hitu bagāžā ir viens no nozīmīgākajiem tautas mūzikas grāvējiem ”Dzimtā valoda”, kurā apdzied latviešu valodu. Ar savu dzimto valodu un nacionālo pašapziņu lepojas daudzi liepājnieki, tai skaitā Līga, kuru tracina, ka daļa ”Liepājas autobusu parka” šoferu uzbāžas ar savu mūzikas gaumi – pārvadājot pasažierus, skaļi klausās skaņdarbus krievu valodā.

Līga
liepājniece, nokaitināta pasažiere

Es esmu bieži novērojusi lielākoties mikroautobusos. Patriotisms uzvirmo tieši tad, kad krievu radio skan. Braucu ar ”mikriņu” katru dienu, vismaz divas reizes dienā. Reizi dienā, man liekas, es dzirdu. Visā salonā var dzirdēt. Es sēžu pa vidu, diezgan labi var dzirdēt. Vismaz kaut kādu pašmāju mūziku klausītos. Tūristi atbrauc uz Liepāju vai Rīgu, iekāpj ”mikriņā”, un tur skan krievu mūzika. Fanojam par Krieviju?

Vairākus Liepājas ielās uzklausītos iedzīvotājus arī neapmierina uzbāzība ar skaļas mūzikas krievu valodā atskaņošanu sabiedriskajā transportā. Citiem iebildumu nav. Dažs norāda, ka kaitinošāki ir jaunieši, kuri uzbāžas ar skaļu mūziku, kas skan no pārnēsājamām skandām. Tāpat iedzīvotājus kaitina uzbāzība ar skaļas mūzikas atskaņošanu, neatkarīgi no valodas, kādā tiek dziedāts, un žanra.

Ko par šādu pasažieru kaitināšanu saka Liepājas pašvaldībā, kas nolīgusi uzņēmumu ”Liepājas autobusu parks”; kā to komentē pārvadātājfirmas vadība? Uzzini, noskatoties sižetu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm