tv3.lv

Gada skumjākajā dienā Linda Leen izdod jaunu singlu ”Blue Monday”

Gada skumjākā diena jeb Blue Monday – tā ziemeļu puslodē dēvē janvāra trešo pirmdienu, kas ir tieši šodien! Šajā pēcsvētku melanholijas laikā dziedātāja Linda Leen savā jaunākajā dziesmā “Blue Monday” aicina ikvienu piezvanīt kādam no sen neredzētajiem, veltīt nedalītu uzmanību un laiku mīļajiem.

2021. gada 18. janvārī 11:40

Jaunās dziesmas vārdu un mūzikas autore ir Linda Leen, bet singla skaņas dizainu viņa kopīgi radījusi ar ģitāristu Miķeli Putniņu, bundzinieku Krišjāni Bremšu, basģitāristu Kristianu Priekuli un producentu Arni Račinski.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šajā radošajā posmā esmu darbojusies pārsvarā kamersastāvos, solo pie klavierēm, un ir tik pacilājoši atkal izjust grupas skaņas enerģiju un sātu! Uzlādējošās kopā būšanas fenomens ir saslēdzies gan dziesmas saturā, gan jaunā muzikālajā sastāvā,” teic Linda Leen.

”Dziesmas vēstījums ir par svarīgo – cilvēkiem, patiesu klātesamību, emocionālu gādību, ko šajā, nebūt ne vienkāršajā laikā, caur dziesmas radīšanu un ieraksta procesu varēju saņemt un dot,” skaidro mūziķe.

No šī brīža – tikai augšup!

Tradīcijā, kas šī gadsimta sākumā aizsākusies Apvienotajā Karalistē, par skumjāko gada dienu ziemeļu puslodē jeb ”Blue Monday” dēvē katra janvāra trešo pirmdienu. Kā zemākais punkts, kurā gada vērienīgākie svētki beigušies, laikapstākļi tumšpelēki un drēgni, jaungada apņemšanās jau pabalējušas, nauda izsīkusi, ir nedēļas pirmā darba diena un līdz vasaras brīvdienām vēl tālu.

””Blue Monday” ir kā šī brīža citāts, kā laikmeta sajūtu glezna. Tieši pirms gada šajā dienā prātoju – kā tas nākas, ka pēc gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem iestājas pēcsvētku melanholija?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespējams, ka ceļš uz gada skumjāko dienu sākas jau pirms Ziemassvētkiem, lielo atlaižu laikā, kad daudzus no mums pārņem nevaldāma vēlme nopirkt laimes sajūtu. Bet šis ierobežojumu pilnais laiks mums skaisti māca, cik neaizstājama ir klātbūtnes sajūta un iespēja! Tā ir vērtīgākā un ilgotākā dāvana.

Ja dziesma iedvesmos piezvanīt kādam no sen nesatiktajiem, veltīt nedalītu uzmanību un laiku mīļajiem, būšu patiesi priecīga” saka Linda Leen.

Skaņu celiņš izbraucienam

”Man šķiet šī dziesma iederas ceļā. Gan pa putekļainu prēriju, gan sniegotiem laukiem. Šai dziesmai piestāv arī apmācies laiks, bet ar gaismu tuneļa galā. Došanās ceļā ir brīvība, mums sāk pietrūkt ceļamērķa, uz kurieni braukt. Gribas pakamt svaigu gaisu un dalīties tajā ar līdzcilvēkiem,” dziesmas noskaņu atklāj Linda Leen.

Ģitārists Miķelis Putniņš piebilst, ka dziesma skan kā vasaras pati siltākā diena. 1960. gadu nostalģija, brīvība, saule un aicinājums uz cilvēcisku tuvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lindas Leen jaunākais singls ”Blue Monday” ir noklausāms populārākajās straumēšanas platformās ”Spotify”, ”YouTube”, ”iTunes”, ”Amazon”, ”Apple Music” u.c.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm