Gatavojoties TV3 Jaungada šovam, zvaigžņu koris iedzied “Līvu” dziesmu “Eglīte”

2022. gada 5. decembrī 9:25

Gatavojoties vērienīgajam TV3 Jaungada šovam “Nākamā pietura – 2023”, kas 28. decembrī jau tradicionāli notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, zvaigžņu koris jaunā versijā ieskaņojis grupas “Līvi” populāro dziesmu “Eglīte”.

Dziesmas ierakstā piedalījās TV3 personības Agnese Drunka, Arnis Krauze, Armands Simsons, Andrejs Mēters, Ivo Jurkāns, Edijs Zalaks, Elīna Bojarkina, Anita Altmane, Dāvids, Ligita Mieze, Krista Zvirgzdiņa un Marta Kalēja-Irbe, kā arī “Līvu” mūziķi Ainars Virga un Henrijs Mucenieks, dziedātāji Olga Rajecka, Katō, Dārta Stepanova, Ralfs Eilands, Ivo Fomins, Nauris Brikmanis, Jānis Buķelis, Guntis Veits, Guntars Račs, grupas “Sudden lights” solists Andrejs Reinis Zitmanis un Intars Busulis, kuram šogad uzticēta TV3 Jaungada šova “Nākamā pietura – 2023” vadīšana.

“Dziesma “Eglīte” ir ar raibu vēsturi, kura nu būs kļuvusi vēl raibāka. Jau tās nejaušā tapšana ir vesela stāsta vērta. Tas notika, šķiet, 1983. gada Vecgada vakarā, kad mēs ar Ainaru Virgu ciemojāmies pie Aivara Brīzes, bet mums nebija dāvanu tur ciemoties atnākušajām meitenēm. Tad nu mēs izgājām kāpņutelpā un desmit minūšu laikā uzrakstījām šo dziesmu. Bet, kad “Līvi” to iekļāva savā repertuārā, dziesmas liktenis pamatīgi mainījās.

Interesanti, ka vēl tagad daudzi mani paziņas domā, ka tā ir sava veida tautasdziesma… Prieks, ka dziesmai vēlreiz dota iespēja uzmirdzēt tik daudzbalsīgā un raibā korī,” saka dziesmas teksta autors Guntars Račs.

Dziesmas pirmatskaņojums Latvijas radiostacijās plānots šodien, bet vēl pirms tam tas tika piedzīvots “900 sekundēs”.

Par dziesmas jauno versiju pastāstīja tās vārdu autors Guntars Račs, bet par Jaungada šovu – tā scenārija autors Artūrs Dīcis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm