tv3.lv

Grupa "Singapūras satīns" izdod albumu "Luksus Stonks"

Raidījumā “900 sekundes” viesojās grupa “Singapūras satīns” un pastāstīja par jauno albumu “Luksus Stonks”.

5. jūlijā 9:37

“Luksus Stonks” albumā ir atrodamas divas jaunas dziesmas, kā arī divas jau dzirdētu dziesmu jaunas versijas. Dziesma “Uz seen” tapusi kopā ar leģendāro grupu “A-Europa”, bet jaunajā dziesmas “Rokenrola dzīve” versijā grupai pievienojies Juris Kaukulis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūžsenais jautājums – kā padarīt labu par izcilu? Vai šajā gadījumā izcilu mantu par luksusa preci? Mums šķiet, ka uz to esam guvuši pētījumos balstītu atbildi ar mūsu pēdējā albuma “Stonks” papildinājumu, kas garantēti padarīs lietainu vasaru par sutīgu. Gatavojieties jaunajam karstuma vilnim, jo albuma papildinājuma jaunās dziesmas un esošo remiksi pieliks savu pirkstu globālās sasilšanas jautājumā, padarot temperatūru karstāku vai vismaz remdenu. Vislielākais lepnums būtu par dziesmām “Iečeko pulverus”, kas pacietīgi sēdēja plauktiņā kopš 2017. gada, kā arī par “Augļu serviss” remiksu ar jaunajiem, daudzološajiem un talantīgajiem māksliniekiem “Tripple Sex”. Jāatzīmē, ka piepildījām arī mūsu sapnīti sastrādāties ar leģendām “A-Europa” un Juri Kaukuli. Tagad oriģinālais albums ir pilnībā pabeigts un tas ir kā labi noturēts brendijs, kas pārliets dārgā konjaka karafē, lai lepni cienātu kapu svētku apmeklētājus” par albuma luksus versiju stāsta Singapūras Satīns.

“Singapūras Satīns” ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā “YouTube” kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu “Singapūras Satīns Vol. 1”. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo “laikmetīgo” skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā “Singapūras Satīns” sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm