Grupa “Sudden Lights” atklāj dīvaināko lietu, ko kāds uzmetis uz skatuves

15. septembrī 12:28

Grupa “Sudden Lights” 16. septembrī priecēs klausītājus koncertā Mežaparka Zaļajā teātrī. Kādus pārsteigumus varēs sagaidīt koncerta apmeklētāji, par to vairāk viņi pastāstīja Star FM raidījumā “Zoopasta”.

Koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī ieskandinās divi iesildošie mākslinieki – lietuviešu DJ Leons Somovs un itāļu grupa “Beatjacks”. Ieeja koncertā sāksies jau plkst. 18.00.

Gadu laikā grupa ierakstījusi trīs albumus un vairākus singlus, taču šajā koncertā puiši vēlas nospēlēt kaut ko no senāka repertuāra, lai iepazīstinātu jaunos klausītājus ar grupas pirmsākumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzstāšanās Eirovīzijā grupai nesusi fanus no visas pasaules. Intervijā “Zoopasta” viņi atklāja, ka saņēmusi vairākas fanu vēstules, kurās teikts, ka koncertu apmeklēs fani no Nīderlandes, Vācijas, Somijas un Polijas.

Domājot par savu pirmo reizi radio “Star FM” studijā, grupa minēja, ka tas varētu būt bijis 2017. gadā. Ilgās draudzības rezultātā radio “Star FM” raidījuma “Zoopasta” laikā izspēlēja divas biļetes uz “Sudden Lights” koncertu.

Klausītājiem vajadzēja uzminēt, cik reižu šajā gadā grupas puiši uzstājušies Mežaparkā. Izrādās, -pavisam tās bijušas četras, jo visi puiši dziedājuši arī Dziesmu un deju svētku koncertā kā koristi.

Kāda klausītāja grupas ciemošanās laikā, jautājusi, kas ir dīvainākā lieta, kuru kāds no pūļa uzmetis uz skatuves?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grupa “Sudden Lights”

Pēc 11 gadu darbības mēs saņēmām pirmo krūšturi!

Tagad šis slavenais krūšturis stāv grupas studijā, goda vietā. Runājot par dažādiem atmiņu elementiem, koncerta apmeklētājiem būs iespēja apdrukāt kreklus ar sietspiedes metodi. Viss, kas nepieciešams – krekls, maisiņš vai kāda cita drēbes, uz kuras atstāt piemiņu no koncerta.

Kreklus varēs iegādāties arī uz vietas, taču šī apdruka būs pieejama tikai un vienīgi koncerta apmeklētājiem.

Rīta intervijā “900 sekundēs” grupa atzīmēja, ka šis koncerts būs īpašs notikums, arī tādēļ, ka šoreiz “Sudden Lights” uzstāsies ar īpaši viņu koncertam veidotu skatuves noformējumu. Viens no neatņemamiem tās elementiem – ekrāni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm