tv3.lv

Grupa "Tala" izdod vasarīgu dziesmu "Šonakt"

“”Šonakt” – pirmais singls no gaidāmā albuma – vēsta par to, ka visas atbildes uz ilgi meklētājiem jautājumiem slēpjas tevī, kā arī par tām elektrizējošām sajūtām, kuras nav nepieciešams paskaidrot ar vārdiem – tās jau tāpat var just gaisā. Dziesma ir aicinājums atrast un atmest visu lieko, visu to, kas traucē, un atkal kļūt pašiem par sevi,” skaidro grupas dalībnieks Māris Zihmanis.

Dziesma rakstīta pēc labākajām 80. gadu mūzikas tradīcijām, apvienojot dažādu žanru elementus ar sintezētām skaņām un melodiskiem, grūvīgiem ģitāras soliņiem. “Mūsu mērķis bija no sevis ieguldīt un nodot to sajūtu, ko jūtam un atceramies bērnībā, klausoties mūsu vecāku kasešu kolekcijas.

Dziesmas no agrākām dienām, kas izkrāsoja pasauli vienmēr skanot fonā. Kaut kas īpašs bija tā laika mūzikā. Garša, kas brīžiem, šķiet, ir pazudusi pavisam. Tāpēc mēs apvienojām spēkus notvert šo esenci un ievietot to mūsdienu skanējumā,” stāsta Zihmanis.

Topošais albums krietni atšķirsies no pirmā “Tala” albuma. “To raksturo pozitīvisms, krāsainība un ātrāki ritmi. Deju mūzika ar elektronikas un rokmūzikas elementiem. Diezgan liela deva muzikālās alķīmijas un jaunu vēsmu gan mums, gan vietējam tirgum. Mēs centāmies rakstīt katru dziesmu pavisam citādāku un maksimāli izaicināt sevi,” norāda Zihmanis.

Pie klausītājiem albums nonāks vasaras nogalē/ rudens sākumā, bet līdz tam “Tala” apsolās fanus iepriecināt ar singliem un mūzikas video.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tala” ar jauno skaņu iezīmē arī to, ka no solo projekta tā ir pārtapusi par divu cilvēku grupu. “Tala” ir vokālists Māris Zihmanis un multiinstrumentālists, ģitārists un producents Oskars Barsuks. Muzikālo pavadījumu veidoja Oskars ar Māri, bungas iespēlēja Valērijs Černejs, basģitāru Oskars Bahmanis un saksofonu Guntis Majevskis. Bekvokālu iedziedāja Una Šķerberga. Audio ierakstu miksējis un māsterējis Jānis Šmēdiņš (Fakts), savukārt video filmējis un montējis Toms Rings.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm