tv3.lv

Grupa "The Coco’nuts" nāk klajā ar dziesmu latviešu valodā un aicina uz izstādi

Raidījuma “900 sekundes” muzikālajā sadaļā šorīt studijā viesojās grupa “The Coco’nuts”, lai pastāstītu par jauno dziesmu “Mūsu zeme” un 19. augustā koncertu Siguldas pils kvartālā, kā arī aicinātu apskatīt mūzikas videoklipam veltīto izstādi Rīgas kultūrtelpā “MDarbnīcā”.

19. augustā 10:55

“Šovakar, 19. augustā, pulksten 20.30 Siguldas pils kvartālā mums būs koncerts, kur mēs atskaņosim vairākas dziesmas no mūsu gaidāmā albuma. Būs vairākas dziesmas latviešu valodā, kas iekļautas jaunajā albumā. Gaidām visus uz koncertiem,” stāsta Marija Valmiera, grupas “The Coco’nuts” dalībniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par dziesmu stāsta tās vārdu autors, grupas ģitārists un vokālists Pēteris Narubins: “Stāsts nav par saskaldītām iedaļām vai sadrumstalotām sadaļām, vai saplēstām detaļām, kuras atmiņu grāmatā stāv saglabātas un šķiet tik fragmentāras, bet gan par to, kā šie fragmenti ir sasaistīti ar mūsu būtību un dzīves gājumu. Stāsts par to veco ratiņu, kas uz skapja, salūzis un noputējis atgādina par kaut ko, kas tas ir reiz bijis. Zirnekļu tīkli, kuri savijušies tam pāri, reiz bijuši vilnas dzīpari, kuri griezušies un vijušies ap to. Mūsu dzīves rit savu ciklu, un ļoti negribas ticēt, ka dzīve ir tikai nogrieznis. Viss griežas. Galva sagriežas. Viens nemaz nav viens, kamēr par tādu nav kļuvis. Viss ir viens.”

Savukārt par mūzikas videoklipu plašāk stāsta “The Coco’nuts” vokāliste Monta Kurme: “Dziesmas “Mūsu zeme” videoklipa ideja kādu laiku ļoti vizuāli veidojās manā galvā, kā ar visiem maniem projektiem – viss sākas ar attēlu. Man šī dziesma ir par būšanu, par lietu nesarežģīšanu, kas ir mūsu dabā. Kad mēs savienojamies ar zemi un ar saviem dziļumiem, viss ir pavisam vienkārši, mēs plūstam cauri matērijai, peldam pa straumi un griežamies līdz ar zemi”.

Grupas “The Coco’nuts” dalībnieki ir vokāliste Marija Valmiera, bekvokāliste Monta Kurme, bundzinieks Artūrs Strautmanis, basists Toms Valmiers, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins un saksofonists Benijs Zeltkalis. “The Coco’nuts” mākslinieki ir smēlušies iedvesmu fanka mūzikā un indī, blūzrokā un džezā. Improvizācija, enerģija, un draudzība radīja grupas kodolu un tās darbības mehānismu. Tuvākie koncerti grupai būs 19. augustā Siguldā, Pils Paviljonā, kā arī 26. augustā etnomūzikas grupas “Tautumeitas” lielkoncertā Skultes ostā.

Foto: PUBLICITĀTES ATTĒLS

“Mūsu zeme” izstādi MDarbnīcā varēs aplūkot līdz 20.augustam. Ar šo dziesmu grupa arī piesaka sava trešā studijas albuma iznākšanas datumu – 1.oktobris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tuvākie koncerti: 19.augustā Siguldas pils kvartālā, kā arī 26.augustā etnomūzikas grupas “Tautumeitas” lielkoncertā Skultes ostā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm