tv3.lv

Grupa "Triānas parks" un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Otrdien, 15. oktobrī, grupa “Triānas parks” izdevusi jaunu albumu “11”, kurā iekļautas vienpadsmit dziesmas latviešu valodā. Līdz ar albuma publiskošanu klausītājiem tiek nodots trešais singls – dziesma “Kamēr”, kas ir duets kopā ar dziedātāju Intaru Busuli.

2019. gada 15. oktobrī 11:00

“Savu darbību sākām kā alternatīva roka grupa un 11 darbības gados ir izmēģināts daudz kas – albuma “11” kontekstā esam nonākuši līdz popmūzikai, un mēs mērķtiecīgi attīstām šī žanra kvalitātes. Manuprāt, katra “11” dziesma pati par sevi ir spēcīgs stāsts, un man visas ir vienlīdz mīļas,” saka grupas soliste Agnese Rakovska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs godprātīgi turpinām dziesmu “Stars” un “Kā gaisa balonā” uzņemto kursu, un tas brīžiem ir dinamiskāks, te atkal – liriskāks, lai albumā katrs varētu atrast kaut ko sev atbilstošu,” piebilst dziedātāja.

Noklausies!

Grupas “Triānas Parks” albums “11” tapis laika posmā no 2018. gada nogales līdz šā gada maijam un ierakstīts studijā “Aleja Records”.

Vienpadsmit gadu pastāvēšanas laikā “Triānas parks” ir attīstījuši spēju realizēt savas idejas gan radoši, gan tehniski, kā arī producēšanā un menedžmentā. Dziesmu tekstu autore ir Agnese Rakovska, mūzika veidota kolektīvi, savukārt lielāko daļu dziesmu mūzikas producents ir “Triānas parka” basģitārists Kristaps Ērglis, (izņemot dziesmu “Tiekas Divatā”, kas tapusi Kristapam Ērglim sadarbībā ar DJ Rudd, bet dziesma “Nejautā” – sadarbībā ar Jāni Šmēdiņu jeb Fakts, savukārt dziesmas “Kamēr” producents ir Kaspars Ansons). Albumā piedalās arī viesmākslinieki – dziedātājs Intars Busulis un reperis Ozols.

Albuma “11” prezentācija notiks 15. oktobrī plkst. 18 t/c SPICE pie info centra. Tās ietvaros mūziķi pastāstīs par albuma tapšanas procesu, sniegs mazu muzikālu priekšnesumu un atklās instalāciju “Triānas Parka Mežs”. Tāpat klausītājiem būs iespēja personīgi sasveicināties ar grupu, nofotografēties un iegūt grupas dalībnieku autogrāfus uz jaunā albuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Triānas Parks” aicina klausītājus uz lielo koncertu Rīgā, 2020. gada 27. martā “Hanzas peronā”, kurā būs iespēja dzirdēt gan visas jaunā albuma, gan arī labi zināmās un iemīļotās dziesmas. Koncertā piedalīsies arī viesi – kā pirmais no viņiem tiek izziņots “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs. Koncertā plānots īpašs noformējums un arī vietu izvietojums.

Dziesmas “Kamēr” videoklips tapis kopā ar Ivaru Burtnieku un īpašo efektu meistaru Raiti Jāni Raitumu. Videoklipā izmantots auto ” Vintage 68 gada Ford Thunderbird”, kas video klipam iedeva īpašu atmosfēru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm