tv3.lv

Grupai ”Carnival Youth” jauna dziesma un videoklips – ”Sunshine”

Raidījumā ”900 sekundes” viesojās grupa ”Carnival Youth” un pastāstīja par savu jauno dziesmu un dziesmas videoklipa ”Sunshine” tapšanu.

10. jūnijā 10:03

”Mēs šajā laikā gribējām radīt kaut ko uzmundrinošu un priecīgu. Tāds bija mums tas uzstādījums. Sākumā mēs radījām kaut ko pārāk priecīgu. Mums likās, ka tas ir neadekvāti priecīgs šim laikam. Tad mēs mēģinājām atrast to balansu,” stāsta grupas dalībnieks Emīls Kaupers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Dzīve ir sinusoīda. Iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa, šoreiz angliski vai, kā citi tautā pazīstami dzejnieki teiktu, kā šūpoles. Tas kaut kā reflektē ar dzīves augšām un lejām, kas ir neizbēgami. Dziesma ir par to brīdi, kad esam nonākuši dzīves lejas līkumā, bet spējam saglabāt to brīnumaino skatījumu uz pasauli. Kaut kādā ziņā atcerēties par visu gaišo. Tur arī ir neizbēgami tā saule,” tā par dziesmu stāsta grupas dalībnieks Roberts Vanags.

Stāstot par jaunās dziesmas klipu Emīls teic: ”Bija liela cilvēku komanda. Viens no apjomīgākajiem klipiem, kāds mums jebkad ir bijis.”

”Klipa režisors ir mūsu ilggadējais draugs Reinis Spaile. Bija pagājuši desmit gadi, kopš mūsu pagājušā klipa. Likās, ka tas ir jāatzīmē. Klips ir par kovboju, kurš, līdzīgi kā dziesmā, ko JAU minēja, ir dzīves nomocīts, meklē izeju un atrod maģisko trubu, kas vilina un kurā vajadzētu ielīst. Un viņš nonāk pasaulē, kurā dzīvo tādi cilvēki, kas viņam māca kā baudīt dzīvi,” stāsta grupas dalībnieks Edgars Kaupers.

Pēc Jāņiem grupa dosies uz Franciju, kā Edgars teica: ”Nospēlēs pāris koncertus.”

Šajā vasara grupai nav plānoti lieli koncerti, bet ”Carnival Youth” nedēļas nogalēs varēs dzirdēt kādos pilsētas svētkos vai festivālos. Grupa turpinās strādāt pie jaunām dziesmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm