Hokeja dēļ uz citu norises vietu pārcels itāļu grupas “Maneskin” koncertu

Daudzus kultūras un sporta dzīves baudītājus šajās dienās samulsinājusi informācija par to, kur īsti notiks pasaules čempionāta hokejā spēles un kur – itāļu grupas “Maneskin” koncerts. Biļešu pārdošanas servisos patlaban uzrādās, ka abi pasākumi vienā dienā un vienā laikā norisināsies “Arēnā Rīga”. TV3 Ziņas skaidroja, kā situāciju plānots atrisināt.

Sākotnēji itāļu rokgrupa “Maneskin”, kura plašāku atpazīstamību ieguva pēc uzvaras “Eirovīzijā”, Latviju bija iecerējusi apmeklēt pērn martā. Taču tobrīd spēkā esošo Covid-19 ierobežojumu dēļ koncertu pārcēla uz šā gada 18. maiju. Kā jauno norises vietu organizatori izvēlējās “Arēnu Rīga”. Taču tad par atgriešanos Latvijā paziņoja arī pasaules hokeja čempionāta organizatori.

Gints Putniņš
koncertaģentūras “L-Tips agency” vadītājs

“Ar hokeja čempionāta rīkotājiem – “Arēnu Rīga” un artistu pārstāvjiem – vienojāmies, ka pareizākais variants droši vien būtu pārcelt šo koncertu šajā pašā datumā, bet uz citu norises vietu.”

“Visas iesaistītās puses pietiekami labi saprot, ka pasaules hokeja čempionāts arī ir unikāls pasākums. Tas aizņem daudz vairāk dienas un ir daudz sarežģītāks no rīkošanas viedokļa nekā viens koncerts. Jautājums bija tikai par to, lai salāgotu visu ar grupas menedžmentu,” sacīja Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) 2023. gada pasaules hokeja čempionāta Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

Mulsumu gan varētu radīt tas, ka biļešu servisos kā čempionāta spēļu norises vieta 18. maijā norādīta “Arēna Rīga” – identiska situācija arī attiecībā uz “Maneskin” koncertu. Tas tādēļ, ka jauno koncerta lokāciju plānots izziņot tuvāko divu nedēļu laikā – kad 100% piekrišanu tai dos grupas menedžments.

“Tikko to saskaņos ar visām pusēm, artistu pārstāvjiem un “Maneskin” pārstāvji dos mums atļauju kādā konkrētā datumā paziņot šo norises maiņu, tā mēs to paziņosim, un “Bilešu serviss” nosūtīs visiem biļešu īpašniekiem uz e-pastiem informāciju,” informēja koncertaģentūras “L-Tips agency” vadītājs.

Cilvēki, kurus neapmierinās koncerta jaunā norises vieta, par biļeti iztērēto naudu varēs atgūt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm