tv3.lv

Humorroka grupa ”Pirmais kurss” izdod singlu ”Avansā”

Pašmāju humorroka apvienība ”Pirmais kurss” izdevusi jaunu singlu ”Avansā” no otrā studijas albuma ”Interkurss”, kas pie klausītājām nonāks 9. martā. Jaunais albums būs muzikāls apcerējums 14 daļās par mīlestības skaistumu un postu jauno vīriešu dzīvēs.

2021. gada 18. janvārī 9:27

Kā norāda mūziķi, singla ”Avansā” skanējums raksturo jaunu ceļu meklējumus grupas ”Pirmais kurss” dalībnieku dzīvēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Līdz šim mūsu mūzikā šāds skanējums nav bijis, bet šajā singlā esam iekļāvuši jaunus un inovatīvus muzikālus izaicinājumus. Ar domām par ballīti nākotnē, šis stilistiski atšķirīgais grāvējs sasildīs jūsu vientuļās sirdis,” skaidro grupas Dāvis Mazurenko.

Grupas ”Pirmais kurss” pastāvēšana nav iedomājama bez festivāliem un jautrām ballītēm, kurās dejo pat tie, kuri nekad nedejo, un dzied līdzi tie, kuri nav dziedājuši. ”Avansā” ir par laiku, kad bija iespēja bezrūpīgi ”slīpēt” deju grīdas un izjust kolektīvos mīlestības viļņus, par ko mums ir palikušas tikai skaistas atmiņas un ilgas.

”Dziesma ”Avansā” stāsta par mums ļoti aktuālu tēmu – ballītēm, kuras bija mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa pirms pašreizējās mājās sēdēšanas laika, kad varējām iztrakoties no sirds. Mums visiem tās bija ballītes avansā, lai tagad mēs varētu, mierīgi mājās sēžot ar mīļajiem, izlaistu singlu, kuru klausoties arī jūs varēsiet gremdēties trakās ballīšu atmiņās un padejot mājās vienatnē ar sevi vai kaķi,” saka Kārlis Zemītis.

Grupas biedru papildina Francis Upaciers: ”Dziesmas vēstījums ir aicinājums darīt un tikai pēc tam domāt. Kā saka, labāk vienreiz izdarīt un septiņreiz nožēlot.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Singla ”Avansā” vārdu un mūzikas autori ir grupa ”Pirmais Kurss”. Dziesmas mikss – Arnis Račinskis. Singls ”Avansā” ir noklausāms populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Grupa ”Pirmais Kurss” novēl aizraujošu otrā albuma ”Interkurss” gaidīšanas laiku un atgādina – seko ne tikai savai sirdij, bet arī ”Pirmajam kursam” sociālajos tīklos!

Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls), Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls).

Kā paši sevi raksturo, ”Pirmais kurss” ir normālu vīriešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Vīrieši uz goda. Desmit gadu pastāvēšanas laikā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā un izdevuši albumu ”Problēmas”, kas vēsta par sasāpējušām tēmām – neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Koncertos spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Mūziķis Intars Busulis atzinis: ”Šī ir pasaules grupa nr. 1 Latvijā!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm