tv3.lv

Interneta hits: Intars Busulis uzlabojis Kariņa uzrunu

Svētdienas vakarā premjerministrs Krišjānis Kariņš izmantoja iespēju un caur TV ekrāniem uzrunāt tautu, atgādinot distancēties un ievērot visus ierobežojumus. Kariņa runu klausījās arī mūziķis Intars Busulis, kurš, turpat dīvānā sēžot, ļāvās radošumam un runu padarīja priekpilnāku, pievienojot tai dueta ”Bujāns” ritmus.

2020. gada 1. decembrī 17:23

”Šo dziesmu radīju svētdienas vakarā, guļot dīvānā un klausoties Kariņa runu. Vēl pat nebiju noklausījies runu līdz galam, sapratu, ka jāuztaisa ekrānuzņēmums un jāsavieno ar trešo skaņdarbu no pasaules līmeņa grupas ”Bujāns” repertuāra,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Busulis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Busuļa versija par Kariņa runu jau radījusi īstu sajūsmu sociālajos tīklos – ļaudis slavē Busuļa brīnišķīgo humora izjūtu. Mūziķis uzsver, ka, publiskojot šo jautro video savos sociālajos tīklos, nav domājis ņirgāties par premjerministra uzrunu – gluži otrādi.

”Gribēju izklaidēt tautu, kas ir mans mūziķa uzdevums. Pati Kariņa runa mani tikai iedvesmoja. Manuprāt, ir svarīgi atgādināt, ka jāievēro distancēšanās un jāņem vērā visi ierobežojumi, lai situācija nekļūtu vēl sliktāka. Cilvēki jau tā ir sliktā garastāvoklī,” tā mūziķis.

Viņš ar šo video vēlējies izklaidēt un uzmundrināt tautu, savienojot divas labas lietas – Kariņa iedvesmojošo uzrunu un ”Bujāns” lielisko skaņdarbu. Taču tas vēl nav viss!

”Būs vēl trešā labā lieta! Duets ”Bujāns” ir Reiņa Sējāna un Intara Busuļa apvienība, kura izlaiž vienu skaņdarbu gadā. Trīs lieliski skaņdarbi jau izdoti, laiks ceturtajam!

Drīzumā gaidiet no ”Bujāna” jaunu dziesmu ”Masku faktors”,” lieliskus jaunumus atklāj Busulis. Viņš un Sējāns šajā distancēšanās laikā esot viens pēc otra dikti sailgojušies, un šīs ilgas būs ieliktas dziesmā kopā ar stāstu par pasaulē šobrīd notiekošo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Busulis pauž cerību, ka jau drīz visi šie ierobežojumi būs galā, bet tikām tautieši laipni aicināti sevi uzmundrināt, sekojot ”Bujāna” jaunumiem mākslinieku sociālajos tīklos, kur jau drīzumā tiks publiskots arī jaunais hits.

”Un pēc tam, cerams, drīz jau tiksimies,” gaišu skatu nākotnē raugās Busulis.

”Bujāns” līdzšinējā daiļrade

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm