tv3.lv

Intīma fotosesija: mūziķis Justs pozē Dagmārai Legantei (+jauna dziesma!)

”Eirovīzijas” atlasē iepazītais mūziķis Justs Sirmais, kurš līdz šim radījis jauka un pareiza zēna iespaidu, atklājis savu mežonīgo un vīrišķīgo pusi, pozējot Dagmārai Legantei. Līdz ar intīmajiem foto Justs piedāvā publikai arī savu debijas albumu ”Here I Am” un jaunu melodiju.

2018. gada 20. aprīlī 11:00

Bilžu autore ir Dagmāra Legante, kura bildējusi ne vienu vien Latvijas slavenību. Attēlos Justs redzams mazliet citādāks, nekā ierasts – zēnisko naivumu nomainījis vīrišķīgs briedums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Intīmā sesija nav vienīgais priecīgais pārsteigums Justa faniem. Mūziķis laiž klajā savu debijas albumu ”Here I Am”, kas ierakstīts apmēram gadu ilgā periodā. Albums tapis sadarbībā ar DJ Makree, straumēšanas servisos tas nāk klajā 20.aprīlī, bet mūzikas tirdzniecības vietās būs pieejams no 26.aprīļa.

”Pirmais albums ir liels notikums jebkuram mūziķim, pirmā tāda kārtīga sevis pieteikšana. Pie albuma es strādāju gadu un tas process, kā jau vienmēr pirmo lietu kādreiz dzīvē darot, ir sarežģīts un interesants. Ir visādas lietas, ko tu uzzini, kļūdies, uzzini kā darīt pareizi, dažādi atgadījumi bijuši pa šo gadu, bet es esmu milzīgi priecīgs, ka varu šo albumu nodot arī klausītājiem,” par darbu pie debijas albuma saka Justs.

Piecas no astoņām albuma dziesmām veidotas sadarbībā ar progresīvo deju mūzikas producentu Makree, kas albumā izceļ jaunas deju un house mūzikas garšas, divas no albuma dziesmām radītas ”RIGaLIVE” mūzikas rakstīšanas nometnē, kas notika pagājušā gada rudenī, bet viena dziesma veidota kā atkāpe no mūsdienu elektroniskās mūzikas, atgriežoties pie akustiskās skaņas burvības.

Līdz šim no albuma klajā nākuši divi singli ”Are You There” un ”Uz palodzes”, otrais singls ”Uz palodzes” vairākas nedēļas bija lielākās Latvijas radio stacijas LR2 spēlētākā dziesma.

Svinot sava debijas albuma ”Here I Am” iznākšanu Justs devies Latvijas koncerttūrē. Vēl paredzēti divi tūres koncerti 19.maijā koncerts Valmierā, bārā ”Tinte”, bet klubu tūre noslēgsies 31.maijā Rīgā, klubā ”ONE ONE”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm