tv3.lv

Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu un mūzikas video

Raidījuma “900 sekundes” muzikālajā sadaļā šorīt studijā ciemojās mūziķis Jānis Stībelis, lai pirmatskaņotu savu jauno dziesmu “Viena” un pastāstītu par savu koncertprogrammu “Mēs būsim kopā”.

16. augustā 9:46

“Dziesma tika ierakstīta un mūzikas video uzfilmēts pavisam nesen. Šis ir vairāku darbu kopums, kurš rezultēsies mums oktobrī gaidāmajā koncertu sērijā, kur piedalīšos es, mans kolēģis Gints Smukais un Jānis Kalniņš. Mēs esam sagatavojuši jaunu programmu “Mēs būsim kopā”, kur skanēs arī dziesma “Viena”,” stāsta Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Programmā iekļautas dziesmas no Jāņa Stībeļa  jaunākā albuma “Optimists”, kā arī jau labi zināmas un iemīļotas dziesmas no citiem mūzikas albumiem, kā, piemēram, “Glāze piena”, “Tikai Tev”, “Ir tik karsts”, “Mums paveiksies”, “Es tikai smejos” un citas.

Koncerta īpašo skanējumu veidos radošs un profesionāls pavadošais sastāvs – Gints Smukais (akustiskā ģitāra), kurš novērtēts kā trešais labākais akustiskās ģitāras pirkstu spēles ģitārists pasaulē. Viens no dvēseliskākajiem un emocionālākajiem ģitāristiem Jānis Kalniņš (akustiskā ģitāra).

“Dzīve ir dažādā un mēs lipinām puzli no dažādiem fragmentiņiem.  Liela daļa dziesmas ir ar kādu stāstu, no kura radies teksts, vai no kādas dzīves situācijā varbūt ir nākusi melodija. Mums būs diezgan krāsaina un daudzveidīga programma, bet mēs nebūsim pārāk oriģināli un tāpat ieturēsim mūsu veco, labo līniju, kas ir “Esi vienmēr pozitīvs”, ja mums paveiksies, “Un es tikai smejos”,” par akustiskajiem koncertiem stāsta Jānis.

Afiša

8. oktobrī 16.00 Tukuma pilsētas kultūras namā

15. oktobrī  18.00 koncertzālē “Valmiera”

21. oktobrī 19.00 Liepājas olimpiskajā centrā

22. oktobrī 18.00 Saldus mūzikas un mākslas skolā

1. novembrī 19.00 VEF kultūras pilī

Biļetes www.aula.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm