tv3.lv

Jaunā popzvaigzne Agnesse priecē ar dziesmu "Šampis līst"

Jaunā popdziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, šopavasar atgriezusies apritē ar jaunu singlu “Šampis līst”. Dziedātāja ir priecīga plašākas sabiedrības novērtējumam nodot arī dziesmas videoklipu.

2021. gada 26. aprīlī 8:50

Dziesma “Šampis līst” tapa mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” sestās sesijas laikā, un Agnesse to radīja kopā ar producentu Armandu Varslavānu un autoriem Ilzi Fārti un Vadimu Petrovu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agnesse uzskata, ka autori ir tikai tilts, mazs savienojums starp dziesmu un klausītāju.

“Iedevām šai dziesmai šādu nosaukumu, jo katram cilvēkam būs citādāka definīcija lieliskam vakaram – vienam “šampis” līs dzimšanas dienā, citam tikai tad, ja tuvākie cilvēki ir apkārt, vēl kādam būs pavisam cits iemesls.

Mēs vēlējāmies, lai cilvēki uzbur savu asociāciju un nozīmi dziesmai, nevis mēs nosakām, ko notikti domāt, jo patiesībā jau nemaz nav svarīgi, kā autori šo dziesmu redz, ir svarīgi, kā klausītājs šo dziesmu sajūt,” stāsta dziedātāja.

Singlam tapis arī videoklips, ko veidoja Elvis Lācis, režisore, stiliste Sintija Selicka-Užane un tajā piedalījās aktrises, dejotājas Madara Auziņa un Alīna Cvetovska.

“Videoklips ir piepildījis manas gaidas, un es esmu ļoti laimīga to nodot klausītājiem,” saka Agnesse.

Foto: ar gaisīgu ballīti dziedātāja Agnesse nosvin jaunas dziesmas izdošanu

“Man bija patiess prieks piedalīties “RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometnē un iepazīt jaunus cilvēkus, ar kuriem kopā radīt mūziku. Mūsu komandai šī dziesma radās diezgan ātri un jau no pirmajiem uzmetumiem šķita, ka šis būs kaut kas labs. Vasara, bezrūpība un pozitīva enerģija caurstrāvo šo dziesmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī bija mana pirmā pieredze darbojoties reggaeton mūzikas žanrā, kas nav sevišķi izplatīts Latvijas mūzikā. Uzskatu, ka tam ir potenciāls kļūt par pastāvīgu vērtību arī mūsu platuma grādos,” par dziesmu un tās tapšanu atklāj Varslavāns.

“Šī nometne man sniedza milzīgu pieredzi, kas līdz šai dienai aizvien noder, it īpaši, kad ir jādarbojas spiedīgos apstākļos vai grupā. Tāpat arī tā deva iespēju nostiprināt pārliecību par savām spējām, maniem plusiem un mīnusiem, sniedzot lielāku skaidrību par to, pie kā man ir jāpiestrādā nākotnē, lai kļūtu par vēl labāku sevis māksliniecisko versiju.

Visas trīs nometnes “RIGaLIVE” dienas bija mana 2020. gada “highlights” (virsotne – red.), un es iesaku katram mūziķim tur pieteikties. Protams, jāpiemin arī tas, ka iepazīšanās ar citiem, kuri ar tikpat lielu mīlestību un aizraušanos attiecas pret mūziku, vienmēr ir liels prieks. Izbaudīju katru mirkli,” papildina Agnesse.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” organizētā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE#6” notika 2020. gada augustā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm