tv3.lv

Jaunu hitu izdod 16 gadus vecā popdziedātāja Loreta Reide

Dziesma “Peldētājs” stāsta par cilvēku, kas daudz runā un maz dara, bet beidzot ir nolēmis uzņemties vadību pār savu dzīvi. Dziesma paliks prātā ar viegli ironisko tekstu un viegli dungojamo piedziedājumu, kas ir Reiņa Briģa pienesums, savukārt Loreta Reide pantiņos uzbūrusi ainu par kopējo situāciju.

Radošajā kolektīvā muzikālo artavu devis arī Mārtiņš Rudzītis, savukārt dziesmas pēcapstrādi veikuši Krišjānis Geidāns un Kaspars Ansons.

“Tā ir labdabīga iesmīnēšana par lieliem vīriem, kas ārpus savas komforta zonas kļūst maziņi,” dziesmu raksturo Reinis.

“Lai gan šajā dziesmā galvenā varoņa loma tikusi puisim, mums visiem ir kāda lieta, ko iemācāmies vai uzdrīkstamies krietni vēlāk, nekā bijām vēlējušies,” norāda Loreta.

Pie dziesmas videoklipa izveides strādāja pašmāju uzņēmums “371 Production”, kura komandā ietilpst šī videoklipa režisors Bruno Rejs Corns un operators/montāžists Marks Landmanis. “Loreta mums deva lielu ideju brīvību, līdz ar to atlika tikai vienoties par videoklipa kopējo noskaņojumu un konceptu. Noķērām īsto vilni un radījām šo sapņaino peldētāja stāstu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Loreta Reide ir 16 gadus veca dziedātāja un dziesmu autore, kas ar savu mūziku plašāku publiku iepazīstināja 2020. gadā. Singlus “Zāles”, “Ieroči” un “Stāvi manā priekšā tu” labi uzņēma Latvijas radiostacijas, savukārt 2020. gada maijā izdotais EP “Ieroči” tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta Mikrofons 2021” kategorijā “Debija”.

Šogad meitene pastiprināti apgūst mūzikas producēšanu gan pie vietējiem speciālistiem, gan plāno studijas ārzemēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm