tv3.lv

Katō piedāvā savu līdz šim jutekliskāko dziesmu ”Naktstauriņš”

Dziedātāja Katō savā dzimšanas dienā sarūpējusi dāvanu faniem un izdevusi savu līdz šim romantiskāko kompozīciju ”Naktstauriņš”. Svinības ar muzikālu veltījumu klausītājiem jau kļuvusi par skaistu tradīciju.

2021. gada 18. februārī 9:09

Kā Skaties.lv skaidro Katō, īstajā vārdā Anna Zankovska, jaunā muzikālā stāsta pamatā ir kaisle, kuras varā pat ārēji spēcīgākie cilvēki kļūst trausli, tādējādi, arī viegli ievainojami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Galvenajā lomā ir naktstauriņa tēls – smalks un neaizsargāts. Viņu tik ļoti vilina gaisma, kas spīd no laternas, ka viņš ir gatavs riskēt ar visu, lai to aizsniegtu. Laterna ir kā orientieris tumsā. Viņam šķiet, ka tas ir Mēness, tātad vienīgais un pareizais ceļš. Tomēr, ne viss ir zelts, kas spīd. Reizēm apmātības dēļ mēs apmaldāmies un attopamies izdegot,” stāsta dziedātāja.

Dziesmas videoklips tika filmēts ”fon Films” studijā operatora inscenētāja Ivo Skanstiņa vadībā.

”Ar Katō jau otro reizi sastrādājamies, lai kopīgi radītu klipu viņas dziesmai. Šajā reizē dziesmas ”Naktstauriņš” plūstošais skanējums radīja idejas tehniskajiem risinājumiem, izmantojot optiskos kameras filtrus attēla aizplīvurošanai. Ieguvām rezultātu, kas ļāva montāžai plūst starp dažādu kadru uzstādījumiem.

Kopumā vizuālos efektus vēlējāmies radīt uz laukuma, lai tie skatītājam šķistu pēc iespējas organiskāki. Papildus minētajiem filtriem, tika izmantoti kristāli, kas šķēla attēlu un ūdens viļņu imitācijas, kuras ar gaismas palīdzību ieguva mirāžas efektu, atstarojoties kadra fonā,” par video izstrādes ideju stāsta Ivo.

Dziesma ”Naktstauriņš”, kas ir priekšvēstnesis dziedātājas pavasarī gaidāmajam otrajam mini albumam, pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Katō Latvijas mūzikā sevi pieteica 2019. gada 18. februārī, izdodot singlu ”Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tika izdots mazalbums ”Ko mani putni ēd”, kas tika atzīts kā stabils pieteikums Latvijas popmūzikā, ko izceļ nominācija Mūzikas ierakstu gada balvai ”Zelta mikrofons 2020” kategorijā ”Gada debija”. Katō strauji izdevās iekarot klausītāju sirdis un radio topu virsotnes ar tādiem singliem, kā ”Tu sit ārā man korķus”, ”Ej ratā”, un ”Plastmasas eglīte”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm