Katrīna Gupalo izdod savu līdz šim romantiskāko dziesmu

30. maijā 12:54

Mūziķe Katrīna Gupalo un duets “Skarta” jeb dvīņu māsas Sanita un Sanija Rozes viesojās “900 sekundēs”, lai pastāstītu par sadarbību un izdoto romantiskāko dziesmu un sirreālu mūzikas video “Man ar tevi”.

Dziesma atklāj maigu un sievišķīgu ilgošanos pēc romantikas, savukārt mūzikas videoklipā Katrīnas viesistaba pārvēršas par fantāziju, kurā galvenā varone tik ļoti iegrimst savos sapņos, ka galu galā iet bojā.

“Radot dziesmu, smēlos iedvesmu no, manuprāt, visromantiskās mūzikas – “Prāta vētras” un The Weeknd agrīnajiem opusiem. Tajā ir gan smeldzīgas vijoles, gan sulīgs bīts ar vintāžīgām ērģelēm, Lo-fi skanējums otrajā pantā un gospeļkora pieskāriens noslēgumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmējot videoklipu vēlējāmies saglabāt šo juteklisko un nesteidzīgo sajūtu, kad var iegrimt savos sapņos un izbaudīt tos uz visiem 100 procentiem. Līdz pēdējam mirklim bija atklāts videoklipa fināls, tas deva iespēju improvizēt filmēšanas laukumā, aizrīties ar lielu, skaistu zemeni un nomirt,” stāsta Katrīna Gupalo.

Katrīna Gupalo ar duetu “Skarta” iepazinās “Varslaff ‘n’ Edwolf” ierakstu studijā, kur mūziķes strādāja katra pie savām solo dziesmām. Katrīnu patīkami pārsteidza abu māsu profesionalitāte un apbūra spēja virtuozi pārvaldīt balss vissmalkākās nianses.

“Pavisam nesen iepazināmies, drīz pēc tam studijā baudījām “dāmu pirkstiņus” un ierakstījām kopīgu dziesmu. Dzirdot “Man ar tevi”, mūsu daļai vārdi atnāca paši. Melodiju nolēmām ieturēt repa stilā, kas piešķir dziesmai nepiespiestu gaisotni, bet parāda arī mūsu raksturu,” atklāj māsas Sanija un Sanita Rozes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesmas līdzautors un mūzikas producents ir Edgars Vilcāns, mūzikas video režisors – Helmuts Bondars, operators un montāžas veidotājs – Oskars Lūsis.

Tuvākie koncerti, kur skanēs šī un daudzas citas Katrīnas radītas kompozīcijas un radio hiti būs 4. jūnijā kultūrtelpā “Amoralle Level Up” – Osokina Brīvības festivāla Ukrainai ietvaros, 8. jūlijā koncertzālē “Akustika” Valmierā, 14. jūlijā kultūrtelpā “M/Darbnīca” Rīgā, 23. jūlijā Kultūras namā “Wiktorija” Liepājā, 25. augustā Labumu bodē Ikšķilē, 2. septembrī Baložu ielas estrādē Pārdaugavā, 3. septembrī Tukuma Kultūras namā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm