tv3.lv

Knapi atpazīt: Lauris Reiniks neierastā tēlā uzmirdz repera Ozola videoklipā

14. februārī 9:02

Viens no vadošajiem Latvijas hiphopa izpildītājiem Ozols ar ironisku pieskārienu ķēries klāt mīlestības tēmai un Valentīna dienā izdod minialbumu jeb EP “Starpsezonas mīlas balādes”, kā arī piedāvā jaunu videoklipu.

Par jauno EP Ozols stāsta: “Ieraksta nosaukums jau daudz ko pasaka priekšā, kas sagaidāms. Stilistiski atsevišķos skaņdarbos esmu atgriezies 80. gadu skanējumā, kas atspoguļojas arī dziesmas “Tu tikai domā par sevi” mūzikas videoklipā, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē arī Lauris Reiniks”.

Mūzikas video dziesmai “Tu tikai domā par sevi” tapis sadarbībā ar režisoru Ritvaru Bluku un viņa komandu. Galvenajās lomās iejutās Ozols, Lauris Reiniks un Kristīne Čakare, kā arī frīstaila slēpošanas meistari no apvienības “Skilluminati”.

Par piedalīšanos klipā Lauris Reiniks stāsta: “Man vienmēr patīk piedalīties neparastos un arī jautros projektos, tāpēc, ilgi nedomājot, pieņēmu Ozola piedāvājumu. Mēs 80. gados bijām bērni, bet tagad varējām iejusties mūsu vecāku lomās tajā laikā. Tā bija forša pieredze un iekāpšana laika mašīnā.”

EP “Starpsezonas mīlas balādes” atrodami pieci skaņdarbi, un to tapšanā piedalījušies tādi Latvijas mūziķi kā Kristaps Ērglis, Chris Noah, xantikvariāts, Niklāvz, Prusax, Helmuts Šteins (Katapullt), Kaspars Vizulis, Andrejs Gradinarovs, Andis Ansons un Rūdolfs Macats. Minialbums izdots sadarbībā ar ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm