tv3.lv

"Knīpas un Knauķi" izdod jaunu albumu – "Emociju pētnieki"

2021. gada 1. jūnijā 9:21

Par godu bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” 50 gadu jubilejai tapis jauns mūzikas albums “Emociju pētnieki” – 12 dziesmas par dažādām emocijām: prieku, dusmām, laimi, bēdām, kautrīgumu, draudzīgumu, bailēm, mieru, uztraukumu, pateicību, skaudību un mīļumu.

Kaut arī “Knīpu un Knauķu” ikdienā prieka un draudzīguma ir visvairāk, 50 gadu laikā piedzīvotas visas emocijas, kam veltītas dziesmas jaunajā albumā. Tās ir emocijas, ko diendienā piedzīvo arī bērni visā Latvijā, tāpēc “Knīpas un Knauķi” aicina kopā doties savu emociju pētniecības ceļā.

“Jebkuras emocijas ir dabiskas, tās nevajag apspiest vai apvaldīt, bet tās ir ļoti noderīgi iepazīt, lai labāk saprastu sevi un citus. Mēdz teikt, ka mūzika pauž to, ko nevar izteikt vārdiem, tāpēc ceru, ka albumā iekļautās dziesmas būs lielisks pavadonis emociju pētniecības ceļā, atklājot dažādo emociju raksturus un palīdzot bērniem labāk saprast, kā viņi jūtas,” saka Edīte Putniņa, vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” un Klusuma skolas vadītāja.

Katrai no emocijām albumā veltīta viena dziesma. Visām dziesmām vārdus sarakstījusi bērnu dzejoļu un dziesmu tekstu autore Inga Cipe, bet mūziku – 12 komponisti, daudzu iemīļotu dziesmu autori: Andris Sējāns, Līga Celma-Kursiete, Ģirts Bišs, Laura Jēkabsone, Jānis Šipkēvics, Jānis Ķirsis, Anita Rezevska, Jonita Štoma, Edīte Putniņa, Andris Kontauts, Ēriks Ešenvalds un Sanita Sējāne.

No 1. jūnija albums digitālā formātā pieejams dažādās mūzikas straumēšanas vietnēs, un līdz ar albumu Rimi Bērniem mājaslapā būs iespēja bez maksas lejuplādēt gan dziesmu vārdus, gan emociju aprakstus un īpašas darba lapas – uzdevumus emociju izzināšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm