tv3.lv

"Labvēlīgais tips" uzsāk koncertsēriju "Man jau 30"

Saulkrastu estrādē 1. jūlijā grupa “Labvēlīgais tips” uzsāk koncertsēriju “Man jau 30”, kas ir izziņota par godu grupas “Labvēlīgais tips” trešajai desmitgadei. Grupas vēstījums ir tiešs: “Mēs ticam, vēl dejosim disko! Un – ja svin, tad svin! Kad tad vēl, ja ne tagad?”

29. jūnijā 17:18

“Man jau 30” ir frāze no grupas mūžīgā grāvēja “Alumīnija cūka” un kļuvusi par koncertsērijas vadmotīvu. Ir pagājis laiks, nomainījies ārdurvīm kods, neskaitāmi skatuves tērpi, svars sviesta iepakojumam, bankām nosaukumi, izdoti 11 studijas albumi un divas izlases. Tas viss laikā, kad “Labvēlīgais tips” ar saviem muzikālajiem stāstiem priecējis klausītājus uz Latvijas skatuvēm, privātās un neprivātās ballītēs, TV un radio ēteros.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tādēļ šeit vietā atkārtot Andra Freidenfelda pārdomas: “”Labvēlīgais tips” – unikāls, dabisks produkts. Var lietot neierobežotos daudzumos bez bailēm, ka varētu rasties atkarība. Paralēli var lietot arī citus, latviešu labākās popmūzikas un rietumu izcilākās rokmūzikas izstrādājumus. Bet, ja nenopietni, tad mūsu spēks ir tajā apstāklī, ka nebaidāmies būt smieklīgi. Reti skatāmies spogulī, toties spogulis sāk raudzīties uz mums. Esmu ļoti bieži vadījis jauno izpildītāju koncertus festivālā “Bildes” un vēl citos pasākumos. Esmu lasījis viņu dosjē, un neviens nekad nav minējis, ka grib līdzināties “Labvēlīgajam tipam”, jo tas nav iespējams.”

Koncertsērijā izskanēs grupas populārākie, klausītāju iemīļotākie hiti: jau minētā “Alumīnija cūka”, kā arī “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Džins ar toniku”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl citi. Būs arī daži gluži svaigi pirmatskaņojumi un arī dažas frāzes.

Grupas uzstāšanās paredzēta divās daļās, jo, kas gan būtu koncerts bez bufetes pauzes, kuras laikā satikt draugus, radus, kaimiņus un vēl visādus kaut kur redzētus cilvēkus, kuru vārds ir grūti atminama mīkla.

Biļešu cena – no EUR 15, un tās iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Tuvojoties liktenīgajiem pasākumu datumiem, cena var tikt mainīta.

Lēnāk brauksi, tālāk tiksi! Labvēlīgais TIPS un MAN JAU 30 – piektdien Saulkrastos, sestdien Ikšķilē.

Posted by Labvēlīgais TIPS on Tuesday, June 28, 2022

Koncertsērijas “Man jau 30” pilnais grafiks:

1. jūlijs – Saulkrastu estrāde,

2. jūlijs – Ikšķiles estrāde

8. jūlijs – Kalnsētas parks Saldū

9. jūlijs – Roja

15. jūlijs – koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” Liepājā

16. jūlijs – koncertzāle “Mītava” Jelgavā

23. jūlijs – Kuldīgas estrāde

5. augusts – Neikenkalna dabas koncertzāle Dikļos

6. augusts – Pilssalas estrāde Alūksnē

11. septembris – Latgales vēstniecība “Gors” Rēzeknē,

17. septembris – teātra nams “Jūras vārti” Ventspilī,

1. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,

2. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,

30. oktobris – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm