tv3.lv

Latvijas galvenais ballīšu meistars izdevis Ņujorkā filmētu videoklipu

Pazīstamajam dīdžejam, trio “3Live Project” dalībniekam un EHR radio šova “Party Service” vadītājam [Ex] da Bass, šis pavasaris izvērties īpaši rosīgs. Dīdžejs, kurš katru nedēļas nogali uzstājas kādā no Latvijas klubiem, fanu uzmanībai nodevis savu jaunāko muzikālo veikumu – singlu “Love Is A Gift”. Dziesmas videoklipā, kas filmēts Ņujorkā, atspoguļos aizkustinošs un patiess mīlas stāsts.

2018. gada 13. martā 12:39

“Love Is A Gift” vārdu autore ir populārā igauņu dziedātāja Jana Kask. Dziesma tapusi “Labo Ierakstu Studijā” Rīgā, piedaloties Lotaram Lodziņam, Jānim Kalvem un Matīsam Naglem, bet tās vokālo daļu iedziedājusi jaunā dziedātāja Agnese Stengrevics, kuru Latvija plašāk iepazina kā ir “Eirovīzijas” atlases dalībnieci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesmas “Love Is A Gift”, ko [Ex] da Bass plāno virzīt uz Eiropas un Amerikas tirgu, ietvaros jaunā dziedātāja piedalās ar pseidonīmu Agnesse.

Klips tapis Amerikā, Ņujorkā. Tā galvenā varoņa lomā redzams latviešu aktieris Valdis Čirksts, kurš dzīvo ASV un ir filmējies vairākās amerikāņu mākslas filmās un seriālos, piemēram, “Elementāri, Vatson!” (“Elementary”) un “Melnais saraksts: Atpestīšana” (“The Blacklist: Redemption”).

“Videpklipā filmējusies arī Valda sieva, latviešu izcelsmes modele Līga Freimane. Gluži tāpat kā “Love Is A Gift” videoklipā Valdis un Līga patiešām satikās Ņujorkā. Līdz ar to video redzamais mīlas stāsts ir pilnīgi patiess,” stāsta [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis.

Noskaties!

Šī nav vienīgā [Ex] da Bass muzikālā aktivitāte – viņš piedalās pasaules līmeņa remiksu konkursā, kas paredz radīt savu versiju David Guetta, Martin Garrix & Brooks hitam “Like I Do”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Remiksu konkursā nolēmu piedalīties, jo pirmkārt, patika gabals un kārtējo reizi ir sajūta, ka tas būs liels hits. Otrkārt, tā ir lieliska iespēja tapt pamanītam pasaules mērogā. Mērķis, protams, ir uzvarēt, bet minimālais uzdevums ir tikt labāko trīsdesmitniekā. Konkurence ir milzīga, bet kas neriskē un nedara, tam nesanāk,” norāda [Ex] da Bass.

Foto: Publicitātes foto

Balvas ir gana vilinošas – labākais remikss tiks publiskots 53 miljoniem sekotāju David Guetta, Martin Garrix un Brooks “Facebook” lapās, kā arī būs mūzikas miksa sastāvdaļa. Turklāt tā statuss būs oficiālais “Like I Do” remikss.

Balvas sarūpētas arī balsotājiem, proti, iespēja apmeklēt David Guetta Meet & Greet pasākumu Ibicā vai “Solidays festivālā” Parīzē VIP personas statusā.

Balsošanas sistēma ir visai inovatīva – balsotāja uzdevums ir noklausīties vismaz trīsdesmit remiksu fragmentus un novērtēt tos ar “patīk” vai “nepatīk”, tādejādi atlasot tos trīsdesmit darbus, kuri turpinās cīņu par uzvaru. Balsot var vai nu “Soonvibes” mājaslapā vai izmantojot savu viedtālruni, lejupielādējot “Soonvibes” aplikāciju.

Guetta remikss

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šis nebūs pirmais remikss, ko [Ex] da Bass veidojis tāda līmeņa māksliniekiem. 2016. gada vasarā viņš piedalījās Bob Sinclar dziesmas “Someone Who Needs Me” remiksu konkursā. “Izrādās, ka šī mana versija skanēja daudzās ārzemju radio stacijās” teic dīdžejs.

“Pašlaik notiek darbs pie vēl kāda remiksa – top [Ex] da Bass versija Latvijas “eirodziesmai” – Lauras Rizzotto dziesmai “Funny Girl”, ar ko dziedātāja pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Remikss būs gatavs tuvāko divu nedēļu laikā,” rosīgs ir [Ex] da Bass.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm