Markus Riva piedāvā jaunu dziesmu “Forever”

Latviešu mūziķis un TV šova “X Faktors” vadītājs izdod jaunu dziesmu angļu valodā ar nosaukumu “Forever”. Šorīt dziesma tika prezentēja raidījumā “900 sekundes”.

Jaunais singls tapis, sadarbojoties ar producentu Gharah PK, kura producēto mūziķu sarakstā ir gan Kriss Brauns (Chris Brown) un Kregs Deivids (Craig David), gan arī Nikola Šerzingere (Nicole Scherzinger) un K-pop zvaigznes grupa “AESPA”.

Gan dziesma, gan tās videoklips tapis Losandželosā, kur mūziķis aizvadītajā gadā viesojies vairākkārt, kā arī pavadījis tur vasaru. Dziesma un tās ieraksts tapis dienas laikā studijā kopā ar ilggadēju Markus sadarbības partneri, kurš darbojies arī Markus singlu “Impossible”, “Alive” un “Take Me Down” ierakstos.

“Dziesma tapa ļoti ātri un viegli, kopā iedvesmojoties un eksperimentējot ar dažādiem mūzikas stiliem, turpat radās arī teksts un melodija, atlika vien ierakstīt,” stāsta Markus Riva, “dziesma stāsta par to vienīgo, bezrobežu sajūtu, laimes mirkli, ko piedzīvojis katrs no mums, kad vēlamies apstādināt laiku un palikt tajā brīdī uz mūžiem.”

Dziesmas video filmēts Losandželosas centrā kopā ar komandu, kas strādājusi ar Marku arī iepriekš. “Vairākkārt viesojoties Amerikā, apciemojot draugus, esmu izveidojis sadarbību ar talantīgiem producentiem, ar kuriem labprāt kopā strādāju, un, tā kā dziesma jau bija gatava, arī šoreiz izmantoju izdevību,” stāsta Markus.

Video apstrādes un montāžas darbi uzticēti Tarasam Golubkovam (Taras Golubkov), kurš dzīvo un strādā Kijivā, tāpēc nācies saskarties gan ar elektrības un interneta pārrāvumiem, gan neizbēgamiem emocionāliem satricinājumiem, taču nu video ir nodots skatītāju vērtējumam, un mūziķis cer, ka tumšajās gada dienās tas dziesmas klausītājus sajūtās atgriezīs vasarā, līdz kam vēl tikai nedaudz jāpaciešas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Markus Riva ar dziesmu “Forever” kvalificējies “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālam un 4. februārī tiešraidē sacentīsies par iekļūšanu finālā. Konkursa uzvarētājs, kuru noteiks žūrija un skatītāji fināla balsojumā 11. februārī, iegūs iespēju maijā pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm