tv3.lv

Markus Riva publisko savas ”eirodziesmas” videoklipu

Sākotnēji dziesma ”If You Are Gonna Love Me” radīta latviešu valodā ar nosaukumu ”Ja tu mani mīli” un tika iekļauta pērnā gada decembrī iznākušajā albumā ”Pazudīšu pilsētā”, kas ir septītais albums, ko mūziķis izdevis savas karjeras laikā. Dziesmas versija angļu valodā ir radusies iedvesmas rezultātā, un 5. februārī tā izskanēs ”Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālā.

”Dziedot dziesmu latviešu valodā, tās sajūtas tik ļoti rezonēja, līdz sapratu, ka ar tām gribu padalīties plašākā lokā, kas sniedzas ārpus mūsu valsts robežām, un tādēļ tapa dziesma angļu valodā,” atklāj mūziķis Markus Riva.

”Stāsts, protams, ir par mīlestību – tādu, pēc kuras ilgoties un uz kuru tiekties, kur tevi pieņem tādu, kāds tu esi. Un ja reiz tādu izdodas piedzīvot, tad jebkuras šaubas jāatmet un tai jāļaujas. Un par to ir arī dziesma – par drosmi ļauties tam, ko jūtam patiesībā,” turpina mūziķis.

Dziesmas videoklips ir tapis aizvadītās nedēļas nogalē. Lai arī sākotnēji to bija paredzēts filmēt Liepājas pusē, Karostā pie jūras, vētras draudi pēdējā brīdī lika atteikties no šīs idejas. Rezultātā ir izdevies izveidot pasaulē populārajā ”cinematic” stilā veidotu video stāstu, kas filmēts, braucot automašīnā, Rīgas ielās, pie jūras Lapmežciemā un pamestas rūpnīcas telpās.

Video režisors ir Pāvels Trebukhins, ar kuru kopīgi mūziķis jau ir radījis videoklipus dziesmām ”Man nesanāk”, ”This Time”, ”Свадхистхана”, ”Не зови” un citām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Šobrīd aiz loga valda drūms laiks, kopējais noskaņojums visā pasaulē ir sarežģīts, un, iespējams, tieši tādēļ videoklips tapis melanholiskā noskaņā – tajā mijas tumšais ar gaišo. Taču es ticu, ka pēc katra tumšā posma atkal nāks gaisma, un mīlestība viennozīmīgi ir ceļš uz to,” tā Markus Riva.

Šogad Markus ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā piedalīsies jau astoto reizi, kas māksliniekam savā ziņā sniedz priekšrocības, jo ir uzkrāta ievērojama pieredzes bagāža.

”Man daudzi jautā, kāpēc man to atkal vajag? Un es varu godīgi atbildēt, ka daru to tādēļ, jo gribu palikt uzticīgs sev, lai man nav sevi jāšausta. Ja es jūtu to sparu piedalīties, tad es to daru!

Katru gadu ir citi apstākļi, citi dalībnieki un tādēļ katru gadu tas ir jauns izaicinājums, un jauna iespēja. Un mani ļoti iedvesmo cilvēki, kas mani grib redzēt uz lielās skatuves – tas arī ir mans lielākais motivācijas avots,” par dalību dziesmu konkursā stāsta mūziķis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm