tv3.lv

Mūziķim Raum jauna dziesma angļu mēlē – “Plans”

””Plans” ir par diviem cilvēkiem, kuri atraduši viens otru un kuriem ļoti labi saskan, bet abi mazliet sabīstas un nobremzē attiecības. Tad abi ir tādā kā neziņā. Kā jau dzīvē bieži ir, vienam jābūt tam drosmīgajam vai drosmīgajai, kas sper pirmo soli un pajautā — vai gribi pamēģināt?” stāsta Raum.

”Ar šo dziesmu es aicinu būt drosmīgiem un pat šajos nedrošajos laikos nebaidīties dzīvot, plānot, būvēt nākotni, attiecības, jebko, par ko sapņo. Mēs dzīvojam vienreiz, un tas ir jāizmanto,” teic mūziķis.

Ar nule izdoto dziesmu Raum startē šā gada ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē un 5. februārī kopā ar citiem sešpadsmit dalībniekiem cīnīsies par klausītāju uzmanību un iekļūšanu finālā, kurā tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis lielajā ”Eirovīzijas” konkursā, kas maijā notiks Turīnā.

”Daudzi jautā, vai dziesmu rakstīju speciāli ”Eirovīzijai”. Patiesībā nē! Es vienkārši kopā ar draugiem satikos studijā, un mēs kopā sarakstījām pozitīvu, īstu dziesmu, kas ir domāta tam, lai to spēlētu īstā koncertā īstiem cilvēkiem, un es domāju tas ir tas, kas mums šajā konkursā ir pietrūcis iepriekšējos gados,” stāsta Raum.

””Plans” ir pop/punk dziesma, kas ir radīta dzīvajam izpildījumam, un es tā arī plānoju to prezentēt — spilgtā, dinamiskā priekšnesumā ar bungām un ģitārām. Protams, jāatceras, ka tas ir TV šovs, tāpēc gatavoju arī vairākus trikus,” tā mūziķis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raum (īstajā vārdā Reinis Straume) ir izpildītājs un dziesmu autors, kurš 2021. gadā pieteica sevi kā solo mākslinieku. Reinis vairākus gadus bija viens no grupas ”Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem un mūzikas un teksta autors vairākām grupas pēdējo gadu veiksmīgākajām dziesmām. Ar grupu uzvarēja konkursā ”Best.Cover.Ever” Losandželosā. Viens no šova ”X Faktors” otrās sezonas finālistiem.

Raum ir arī pirmais latviešu izpildītājs, kurš ir parakstījis līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”Warner Music Baltics”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm