tv3.lv

Noklausies! Grupa “Citi zēni” izdod dziesmu par skaistām kājām

Jaunie pašmāju popmūzikas censoņi apvienība “Citi zēni”, ieskandinot vasaras iestāšanos, piedāvā jaunu singlu “Skaistās kājas” no gaidāmā debijas albuma “Suņi iziet ielās”.

2021. gada 4. jūnijā 14:38

“Līdz ar vasaras sākumu, mūsuprāt, pārmaiņas notiek ne tikai dabā, bet arī mūsos. Visa pasaule pēkšņi uzplaukst un paliek gaišāka un jebkura problēma šķiet vienkāršāka” jauno singlu komentē grupas dalībnieks Toms Kagainis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kuram gan patīk ziemas mēnešos slēpties zem neskaitāmām apģērba kārtām? Beidzot klāt ir vasara, laiks terasēm, pludmalei un piedzīvojumiem, kuriem piestāv svārki un šorti,” dziesmas ideju skaidro solists un šova “X Faktors” dalībnieks Dagnis Roziņš.

“Skaistās kājas” ir ceturtais singls no gaidāmā albuma, kura izdošanu aizkavējuši kultūras dzīves ierobežojumi. “Esam nolēmuši atlikt albuma izdošanu, līdz pasaule nostāsies atpakaļ ierastajās sliedēs. Nav kur steigties, jo mūziku vislabāk baudīt mierā,” albuma izdošanas procesu apraksta solists Jānis Pētersons.

“Manuprāt, šis singls ir citādāks un parāda grupas šķautni, kas līdz šim nav dzirdēta,” stāsta mūzikas producents un šova “X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

Grupa “Citi zēni” prezentē arī videoklipu, kas veidots sadarbībā ar režisoru Elvi Lāci un horeogrāfi Beāti Svarinsku. Dziesmas vizualizācija unikāli apspēlē mīlas stāstu, kas realizēts, liekot lietā vienīgi dejotāju kājas. Singla vāciņa dizainu izstrādājusi talantīgā māksliniece Renāte Saulīte.

Līdz šīm grupa “Citi zēni” prezentējusi dziesmas “Vienmēr kavēju”, “Parādi kas tas ir” un “Suņi iziet ielās”, kas ielauzušās Latvijas populārāko radiostaciju rotācijās. Līdzšinējās dziesmas ir sasniegušas teju 400 tūkstošus skatījumu platformā “YouTube”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesmas autori – Toms Kagainis un Roberts Memmēns, to producējis, miksējis un māsterējis Roberts Memmēns, teksta autori – Dagnis Roziņš un Jānis Pētersons. Kopējo singla izdošanu nodrošina “Forte Production”.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm