tv3.lv

Noklausies! Laura Rizzotto piedāvā juteklisku hitu un videoklipu no drīzumā gaidāmā albuma

Losandželosā dzīvojošā Brazīlijas latviete Laura Rizzotto, kas plašāku atpazīstamību Latvijā guva pēc tam, kad pārstāvēja Latviju “Eirovīzijā” Portugālē, klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu “Tightrope”. Šis ir pirmais singls no mūziķes un dziesmu autores drīzumā gaidāmā albuma ar nosaukumu “AMBER” (Dzintars), kas būs veltījums Lauras latviešu saknēm. Līdz ar jauno singlu, Laura Rizzotto prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

2019. gada 7. martā 14:40

“Dziesma “Tightrope” stāsta par izaicinājumu būt patiesam pret savām ambīcijām un dilemmu, meklējot balansu darba un mīlestības attiecībās”, saka Laura. ” Lai sasniegtu zvaigznes, mums dažreiz ir jāatlaiž viss, kas mūs tur piesietus pie zemes. Šajā dziesmā es speru šo soli.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tightrope” mūzikas un vārdu autore ir pati Laura Rizzotto, dziesma ierakstīta Ņujorkā, ASV, “Esoteric Sound Studio” sadarbībā ar producentu Pablo San Martin.

Savukārt, videoklipa producents un režisors ir Kevin Chiu, ar kuru Laura ir sadarbojusies jau iepriekš – šajā sadarbībā tapis videoklips mūziķes Eirovīzijas dziesmu konkursa dziesmai “Funny Girl”, kā arī tieši Kevinam tika uzticēta Lauras Rizzotto “Eirovīzijas Dienasgrāmatas” filmēšana Portugālē pagājušā gada maijā.

Laura Rizzotto ir latviešu izcelsme brazīļu dziedātāja un dziesmu autore. 2018. gadā Laura ar dziesmu “Funny Girl”  pārstāvēja Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kurš norisinājās Lisabonā, Portugālē.

Mūziķe ir sadarbojusies ar vairākiem plaši atpazīstamiem mūziķiem un ierakstu kompānijām, tā, piemēram, jau 15 gadu vecumā Laura uzsāka savu pirmo sadarbību ar “Universal Music Brasil”, bet 2016.gadā saņēma “Sony Music” piedāvājumu kļūt par Dženiferas Lopesas vokālo pedagogu portugāļu valodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašlaik Laura Rizzotto dzīvo Losandželosā, ASV un strādā pie savas trīs minialbumu sērijas “Precious Stones”, kura otrā daļā “Amber” atspoguļos Lauras latviešu saknes. Drīzumā tiks izdots arī mūziķes pirmais singls latviešu valodā.Singls “Tightrope” ir pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm