tv3.lv

Noklausies pirmo hitu! Vietējā šovbiznesā debitē latviska grupa “Krēsla”

Mūziķi, kurus Latvija iepazina kā “The Evening Sun”, pieņēmuši lēmumu mainīt nosaukumu uz latvisko ”Krēsla” un nāk klajā ar debijas video un dziesmu ”Tu – kabatā”. Ilgi lolots un ”Covid” krīzes dēļ aizkavējies, tas tiek piedāvāts arī Skaties.lv lasītāju baudīšanai.

2020. gada 14. augustā 9:15

”Sapratām, ka mūziku radīsim pamatā latviešu valodā un darbosimies Latvijas tirgū, attiecīgi latviskais nosaukums ir labskanīgāks un mums atbilstošāks,” nosaukuma maiņu Skaties.lv apvienības līderis Artis Zaharāns, kuru pagājušovasar iepazinām ”Ezītis miglā” karaokes izaicinājumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šīs dziesmas un video tapšana patiesībā ir veiksmīgu sakritību stāsts, kas, mūsuprāt, ir aizvedis līdz visai veiksmīgam galarezultātam.

Kādā janvāra naktī man pēkšņi tapa teksts, ko martā aizsūtīju komponistam Gatim Gaugeram. Gadījās tā, ka viņam kabatā jau bija aizķērusies īstā mūzika šai dziesmai. Ieraksts bija plānots vēl martā, bet ”Covid” dēļ to, protams, nācās pārcelt uz vasaru. Savukārt vasarā jau radās ideja, ka šai dziesmai varētu filmēt arī videoklipu

”Te ir jāsaka paldies mūsu menedžerei Lāsmai Neulānei, kas mūs saveda kopā ar ”CloudForest Films” komandu, kura radīja dziesmas video.

Īpašs paldies jāsaka arī ieraksta skaņu režisoram Mārtiņam Burkevicam, kurš palīdzēja atrast dziesmas īsto skanējumu, kā arī stīgu kvarteta meitenēm – Santai, Leldei, Diānai Annai un Laimai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesma savā būtībā ir par tiem cilvēkiem, kas mums vienmēr dzīvē ir līdzi, lai kas notiktu un kas mainītos,” stāsta mākslinieks.

Šo un citas dziesmas jau pavisam drīz varēs dzirdēt arī klātienē, jo 21. augustā grupa ar koncertu uzstāsies mājīgajā Āgenskalna lokālā “Dēkainis”. Papildu informāciju iespējams saņemt, sekojot grupai sociālajos tīklos:

Facebook: https://www.facebook.com/GrupaKresla/
Instagram: https://www.instagram.com/grupakresla/ 

Grupas sastāvā ir vokālists Artis Zaharāns, ģitārists Mārtiņš Rieksts,  taustiņinstrumentālists Edgars Kronbergs, basģitāriste Laura Lāce, kā arī bundzinieks Jānis Ločmelis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm