tv3.lv

Noklausies! RAUM izdod jaunu dziesmu "Jumts brauc"

Latviešu mūziķis RAUM, īstajā vārdā Reinis Straume, plašākas sabiedrības novērtējumam nodevis jaunu dziesmu “Jumts brauc”, kam tapusi arī video versija.

2021. gada 11. jūnijā 9:01

Pēc veiksmīgas solo karjeras pieteikuma ar dziesmu “Laimīgāks”, kas tika izdota marta beigās, RAUM turpina radošo darbību ar jaunu skaņdarbu “Jumts brauc”. Dziesma ir tapusi vēl pagājušā gada stingro ierobežojumu laikā un atspoguļo tā brīža mūziķa sajūtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēdējais gads ar astīti ir laiks, kad mēs visi tikām pārbaudīti gan fiziski, gan psiholoģiski. Tie, kas pirmīt bija pieraduši skriet, tika piekalti uz vietas. Tiem, kas bija pieraduši trokšņot, nācās iemācīties dzīvot klusumā. Kādi nu kuram tarakāni sāk līst ārā pie pietikami ilga spiediena? Ir OK nebūt OK, bet par to tad arī dažkārt vajadzētu ar kādu parunāt, un es runāju caur šo dziesmu,” jaunāko veikumu komentē Reinis.

Dziesma “Jumts brauc” pieejama visās lejupielādes un straumēšanas vietnēs.

Dziesmas video versija arī šoreiz, tāpat kā debijas singla “Laimīgāks” video, tapusi kopā ar “371 Production”, kura komandā ietilpst videoklipa režisors Marks Landmanis, producents un scenārists Bruno Rejs Corns, kā arī operators Rihards Dīcis.

Lai gan šobrīd ir grūti prognozēt potenciālo publisko pasākumu norišu atsākšanos, RAUM ar komandu jau domā par iespējām atrādīt jaunās dziesmas dzīvajos priekšnesumos.

“Priekš manis spēlēt savu mūziku skatītāju priekšā ir kaut kas svēts, ar lielu nepacietību gaidu to brīdi, kad izdotās un vēl neizdotās studijas dziesmas izskanēs ar dzīvā koncerta jaudu,” stāsta RAUM

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir mūziķis un dziesmu autors, kurš 2021. gadā piesaka sevi kā solo mākslinieku un ir pirmais latviešu izpildītājs, kurš ir parakstījis līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “Warner Music Baltics”.

Reinis vairākus gadus ir bijis viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem un mūzikas un teksta autors vairākām grupas pēdējo gadu veiksmīgākajām dziesmām (“Atspulgs”, “Liesma/Fire”, “Viņa nedejo”, “Kur esi tu?”, “Neformāts”). Ar grupu uzvarēja “Best.Cover.Ever” “YouTube” šovā Losandželosā.

Reinis arī kļuva par vienu pašmāju šova “X Faktors” otrās sezonas finālistiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm