tv3.lv

Noklausies! Sabīne Berezina atgriežas ar jaunu hitu

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu muzikālu veikumu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja Sabīne Berezina – gada sākuma plašākas sabiedrības novērtējumam nodots singls ”Te sniegi nekusīs”.

2021. gada 5. janvārī 13:45

Jaunā dziesma tapusi mūzikas rakstīšanas nometnē ”RIGaLIVE” aizvadītā gada vasarā, un dalību nometnē Sabīne Berezina vērtē kā vislabāko piedzīvojumu šajā tukšajā laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es patiesi izbaudīju katru dienu. Man bija kolosāla iespēja sadarboties ar Latvijā populāriem producentiem un citiem māksliniekiem,” saka Berezina.

Jaunās dziesmas tapšanas dziedātāja sastrādājusies ar mūziķi Kārli Būmeisteru un producentu Arni Račinski.

”Dziesma stāsta par to, ka brīdī, kad attiecības jūk un brūk, nereti labākais variants ir saprast, ka jādodas katram savu ceļu, jo palikšana kopā var kļūt par mocībām. Zūd cerība uz kompromisu un nav citu variantu, kā vien iet katram savā virzienā, lai gan sākotnēji to ir grūti izdarīt un vienojošais faktors attiecībās vēl cilvēkus pievelk vienu pie otra,” dziesmas vēstījumu skaidro dziedātāja.

Dziesmai tapis videoklips, ko veidojis Kaspars Kampars un režisore, scenārija autore Līva Cimmermane.

”Tas ir šis attiecību stāsts par to, ka nereti saprast to, ka ”ejam tālāk” ir pareizais lēmums, lai gan nebūt ne vienmēr tas vieglākais,” skaidro Sabīne.

Līdz ar jauno singlu dziedātāja mainījusi ne tikai savu imidžu, bet arī dziedājumu un cer, ka spēs aizkustināt ar darbu, kas kopā ar kolēģiem radīts ar vislielāko mīlestību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Nu ir pienācis laiks dāvināt to jums, klausītāji. Lai patīkama klausīšanās! Paldies ”RIGaLIVE” nometnei un tās organizatoriem par to, ka deva man cerību un spēku iet uz priekšu, nebaidīties no pārmaiņām, riskēt, mēģināt un attīstīties.

Lai visiem stipra veselība un stipra mīlestība, un blakus ir vislabākie cilvēki, kuri jūs mīl, atbalsta un tur par jums visus īkšķus. Saku lielu paldies savai ģimenei, mīļajiem, atbalstītājiem, kuri mani mīl, tic un vēl, lai man izdodas. Lai izdodas arī jums atrast savu īsto ceļu!” tā Berezina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm