tv3.lv

Noklausies! Samantai Tīnai jauna dziesma – "I’m The Woman"

Ceturtdien, 20. maijā, dziedātāja Samanta Tīna kāps uz starptautiskā “Eirovīzijas” dziesmu konkursa skatuves un konkursa otrajā pusfinālā ar 15. kārtas numuru cīnīsies par iespēju uzstāties arī “Eirovīzijas” finālā 22. maijā. Taču vēl pirms sava uznāciena Samanta nolēmusi iepriecināt klausītājus un izdevusi jaunu dziesmu “I’m The Woman”.

2021. gada 20. maijā 10:26

“Tā kā pašlaik atrodos Roterdamā, domāju, ka tas būtu lieliski, ja es savā “Eirovīzijas” pusfināla dienā varētu izdot jaunu dziesmu, kas ir tieši par šādu pašu tēmu – par sievietes spēku – “I’m The Woman”,” saka Samanta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Singls “I’m The Woman” tapis dziesmu rakstīšanas nometnē, kas sadarbībā ar “Latvijas Mūzikas attīstības biedrību/Latvijas Mūzikas eksports” 2020. gada rudenī tika organizēta speciāli Samantai. Nometnes mērķis bija uzrakstīt spēcīgu, skanīgu un konkurētspējīgu dziesmu, ar ko Tīna varētu piedalīties “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Roterdamā.

Divu dienu ilgajā nometnē tika ierakstītas vienpadsmit dziesmu demo versijas, no kurām par “Eirovīzijas” dziesmu tika izvēlēts singls “The Moon Is Rising”, savukārt dziesma “I’m The Woman” ierindojās Samantas TOP 3.

“Visas nometnē tapušās dziesmas es sarindoju secībā, lai izvēlētos īsto “Eirovīzijai”, un šī dziesma pārliecinoši bija manā trijniekā. Tā tapa nometnes otrajā dienā, un pie tās strādāja Arnis Račinskis un Jānis Jačmenkins,” atklāj dziedātāja.

“Dziesmas stāsts ir kā plūstošs un dabīgs turpinājums manai “Eirovīzijas” dziesmai “The Moon Is Rising” – par sevis pieņemšanu un tā, ar ko atšķiramies cita no citas, pieņemšanu par savu unikalitāti. Mīlēt sevi, turēt galvu augšā un iet savu ceļu neatkarīgi no tā, ko par tevi domā apkārtējie.

Mums katrai ir savi sapņi un mērķi, un vienīgā, kura var tos sasniegt vai arī nesasniegt, esi tu pati! Esi nesatricināma! Galvu augšā un drosmīgi dodies īstenot savus sapņus!” mudina Samanta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesmai ir tapis lirikas video, ko ar kopā dziedātāju, atrodoties Roterdamā, izveidojis “Eirovīzijas” priekšnesuma TV režijas konsultants Juris Matuzelis jeb Pepe. “Brīvajos brīžos, kādu patiesībā šeit ir ļoti maz, mēs turpinām strādāt pie jauna materiāla. Šobrīd strādāju arī pie sava albuma,” atklāj Samanta Tīna.

Dziesma “I’m The Woman” pieejama arī “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Dziesmas pirmizrāde vietnē “YouTube” – plkst. 21:00.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm