tv3.lv

Noskaties! Dziedātāja Monta izdod savu līdz šim emocionālāko mūzikas video

Dziedātāja un dziesmu autore Monta, īstajā vārdā Monta Strūberga, plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi savu līdz šim emocionālāko mūzikas video, kas tapis dziesmai “Jādzimst no jauna”.

2021. gada 17. maijā 16:02

“Darbs pie jaunā albuma dziesmām man nozīmē pilnīgu atdzimšanu un jaunas dzīves sākšanos. Netieši, bet simboliski dziesma “Jādzimst no jauna” ir arī personīgs stāsts,” skaidro Monta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dziesma ir par neatgriezenisko. Par vārdiem un darbiem, kurus vairs nevar paņemt atpakaļ. Gadās, ka, sēžot pilnīgi izsmeltam, kailam, savas dzīves pelnos, nekas cits vairs neatliek, kā vēlēties piedzimt no jauna,” vēsta dziedātāja.

Jaunās dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Monta pati, dziesmas ierakstu producējis Jānis Čubars, bet videoklipa režisore un montāžas autore ir daudzu pazīstamu latviešu dziesmu videoklipu autore Aija Strazdiņa (JUMP Studio).

“Darbs pie Montas dziesmas videoklipa izvērtās emocionālu baudījumu, jo apbur ne tikai Montas personība un radītā mūzika, bet arī viņas darba spars, kas, apvienojumā ar veselīgu perfekcionismu, rada drošus pamatus tam, ko vieni sauc par veiksmi, bet citi par rūpīgi izlolota darba augļiem,” sadarbību ar dziedātāju komentē videoklipa režisore Aija Strazdiņa.

“Kad aizsūtīju Montai video scenāriju, viņas atbilde bija: “Neticami! Tas viss ir par manu dzīvi!” Spēja mūzikā un video būt atklātākam nekā citkārt esam paši pret sevi vai tuvākajiem ir gan greznība, ko ne katrs var atļauties, gan uzdrīkstēšanās, kas nav pa kaulam vājajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpēc gan man, gan filmēšanas grupai, ir jo lielāks prieks un gods sadarboties ar jaunu, enerģijas pilnu sievieti, kas ir gatava būt tāda, kāda viņa ir patiesībā, neslēpjoties un neizliekoties,” teic Strazdiņa.

Foto: jaunā dziedātāja Mønta prezentē debijas minialbumu

Monta stāsta: “Esmu ārkārtīgi priecīga par iespēju iepazīties un strādāt ar tik talantīgiem un kolosāliem cilvēkiem kā režisori Aiju Strazdiņu, viņas komandu, mūsu aktieriem. Bija prieks ne tikai sadarboties, bet arī vienkārši beidzot satikties ar cilvēkiem un radīt kopā kaut ko īpašu. Mums visiem tā šobrīd ļoti pietrūkst.

Nevaru nepieminēt arī mūzikas producentu Jāni Čubaru, ar kuru šobrīd aktīvi strādājam pie mana albuma. Šī dziesma bija būtisks pagrieziens mūsu sadarbībā. Liekas, ka ar šo mēs pavērām tādu kā radošo kanālu, kad bez lielas piepūles ir iespējams radīt kaut ko patiesi īpašu. Jānim ir lieliski piemērots radošais rokraksts manai mūzikai. Un mūziķim tas daudz nozīmē, jo ne visu var tā izstāstīt un saprast. Mūzika ir jājūt. Viņš jūt.”

Pie video klipa strādāja operators Ivo Skanstiņš, gaferis Kristaps Andersons, asistente Anna Danenberga, grima māksliniece Sandija Džonsone, aktieri Mārtiņš Purbērziņš, Lauris Purbērziņš, Inese Blūma, Edžus Lagzdiņš, Sanita Toča un Uģis Točs, video skaņas mikss – Sandris Šīrants.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm