Noskaties! Imanta Ziedoņa jubilejas koncerts "Es būšu tur"

3. maijā tika atzīmēta Imanta Ziedoņa deviņdesmitā dzimšanas diena.  Tam par godu fonds “Viegli” organizēja koncertu sēriju Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Koncertprogrammā “Es būšu tur” divās daļās mūziķi izpilda gan fonda “Viegli”, gan citu pašmāju komponistu radītās dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Koncerta nosaukums aizgūts no Imanta Ziedoņa dzejoļa “Nakts ugunīs”, kas vēsta par ugunīm, kurās sadeg tumsa un ietek gaisma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fonda “Viegli” mūziķi – Māra Upmane-Holšteine, Jānis Holšteins-Upmanis un Renārs Kaupers – raksta jaunas dziesmas, un top jauni jau zināmo dziesmu aranžējumi kopā ar kori “Maska”.

“Tas, ka vēlamies Imanta jubileju svinēt kopā ar kori, mums bija skaidrs uzreiz, jo kora klātbūtne jebkurā koncertā rada pacilājumu, svinīgumu un vērienu. Pie tam – ir tik daudz brīnišķīgu kora dziesmu ar Imanta vārdiem, un tās koncertā neizpildīt nozīmētu apiet lielu un nozīmīgu mūzikas vēstures lappusi. Koris “Maska” ir radoša apvienība ar savu šarmu un stilu, kuras unikalitāti raksturo spēja izpildīt ne tikai klasisku kormūziku, bet uzdrīkstēšanās būt atšķirīgiem. Tieši tāds – klasisks un atšķirīgs – būs koncerts “Es būšu tur”,” turpina Jānis Holšteins-Upmanis.

Šī koncertprogramma Latvijas Nacionālajā bibliotēkā bija ļoti pieprasīta un koncerti izskanēja izpārdotā zālē. Tāpēc godinot dzejnieku un sveicot visus Latvijas valsts svētkos 4. maijā pulksten 20.45 TV3 piedāvā ikvienam noklausīties šo svētku koncertu. Koncertu vari noskatīties arī portālā “tv3.lv” un TV3Play.

“Reizēm, lai ieraudzītu lietu patieso vērtību, ir nedaudz jāapstājas – jāpavēro, jāpadomā un jāļaujas plūdumam. Un tad, pēc nelielas atelpas, tu ieraugi, cik kopā pavadītais laiks bijis piepildošs un būtisks. Arī mēs – fonda “Viegli” pārstāvji – esam sailgojušies kopā muzicēt, jo šie koncerti vienmēr ir kaut kas ārpus ikdienas. It īpaši Imanta Ziedoņa apaļās jubilejas gadā,” tā par koncertu stāsta fonda mūziķis, koncerta mākslinieciskais vadītājs Jānis Holšteins-Upmanis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm